קרמבולה

טורים נוספים

 

עכשיו ב- CFO INSIGHT: אבירם להב, CFO מכתשים אגן תעשיות: "מכתשים אגן השקיעה בשנים האחרונות עשרות מיליוני דולרים בחומי האקולוגיה"

בראיון וידאו עימו ב-CFO INSIGHT מספר אבירם להב, CFO מכתשים אגן תעשיות, אודות דרכו לתפקיד, הצלחתה של מכתשים אגן בעת האחרונה, על תרומת מכתשים אגן לקהילה ועל ההישגים והאתגרים של החברה.
14/08/2011

ראיון עם ירון נוידרפר מנכ"ל הכספים (ו"איש הברזל") של הסוכנות היהודית

ירון נוידרפר, מנכ"ל הכספים של הסוכנות היהודית בחמש וחצי השנים האחרונות, מתמודד במיומנות ובתחושת שליחות עם אתגרים מורכבים החל משימור האיזון התקציבי וכלה בשימור העם היהודי. נוידרפר מסביר בראיון כיצד ניתן להטמיע תהליכים וחשיבה עסקיים בארגון חברתי. להסבר על הכותרת יש להגיע לסוף הכתבה.
22/06/2011

הראל בלינדה סמנכ"ל הכספים של חברת חשמל, בראיון על ניהול כלכלי, ציונות ואנרגיה

הראל בלינדה הוא סמנכ"ל הכספים של אחת החברות המורכבות והמאתגרות במשק: חברה שהיא גם ממשלתית ובעלת אחריות לאומית, אך גם צריכה למצוא מקורות מימון ולהגדיל את שורת הרווח, וכל זאת תחת רגולציה קפדנית, אתגרים פיננסיים ועם מבנה שמאפשר מעט מאוד גמישות ניהולית. בלינדה גאה בהישגי החברה, העובדים וההנהלה, וצופה לה עתיד אופטימי.ראיון מרתק עם סמנכ"ל הכספים היחידי במשק שצריך לדעת איך הופכים חברה לרווחית ללא יכולת שליטה בתמחור, בעלויות חומרי הגלם או בעלויות השכר.
13/03/2011

ראיון לרגל קבלת אות פורום CFO לשנת 2010 עם שר התקשורת משה כחלון

לשר התקשורת משה כחלון הישגים לא מעטים, שהחשוב ביניהם הוא הצלחתו ליישם מדיניות, תוך הפגנת משילות יוצאת דופן בקרב משרדי הממשלה. השר כחלון ממוקד בענייני משרדו. הוא הצליח לרתום את הפקידות הבכירה במשרדו, כמו גם במשרדים אחרים, לסייע לו במהלכים הנדרשים לביצוע מדיניותו. לשר כחלון חזון ארוך טווח לשוק התקשורת, והוא פועל ליישומו. בנוסף, פועל השר לסגור את המשרד עליו הוא ממונה, מתוך הבנה כי יש להקים רשות תקשורת.

5/01/2011

ה-CFO כמנהל העתיד - ראיון לרגל קבלת אות הוקרה עם נעמה זלדיס CFO נטפים

ההישג הגדול של נעמה זלדיס היה תרומתה יוצאת הדופן ליציאת נטפים מהמשבר של שנת 2008, והחזרת החברה לפסים של צמיחה ורווחיות. נעמה תרמה משמעותית להפיכת חברת נטפים לחברה גלובלית מאורגנת עם מערכי דיווח בקרה ותכנון ברמה גבוהה ביותר.
5/01/2011

גם CFO וגם מנכ"ל - ראיון לרגל קבלת אות הוקרה עם דרור מורן CFO הריבוע הכחול

דרור מורן מחזיק בכמה כובעים. הוא סמנכ"ל הכספים של אלון החזקות ברבוע הכחול - זרוע הקמעונאות בישראל של קבוצת אלון, סמנכ"ל הכספים ברבוע כחול נדל"ן – זרוע הנדל"ן של הקבוצה ומנכ"ל מועדון הלקוחות YOU - מועדון לקוחת שחברים בו נכון להיום כ- 900 אלף איש.
5/01/2011

ראיון עם אסתר לבנון, מנכ"ל הבורסה לני"ע לרגל זכיית הבורסה באות הוקרה מטעם פורום CFO

"ההחלטה לצרף את ישראל לרשימת המדינות המפותחות היא בין היתר תולדה של יעילות הבורסה. ההתרשמות של חברי הבורסה הזרים היא כי יש היום יותר עניין בשוק ההון המקומי לא רק בקרב המשקיעים במדינות מפותחות אלא גם בקרב המשקיעים במדינות מתפתחות שחלקם לא הוציא את הכסף מכאן" כך אומרת אסתר לבנון, מנכ"ל הבורסה לני"ע בראיון לרגל זכיית הבורסה באות הוכרה מיוחד.
5/01/2011

ראיון עם אלן גלמן CFO בזק – מהפכת התקשורת והשלכותיה העסקיות

אלן גלמן מכהן כ-CFO בזק מאז 2008, והוא בעל ניסיון עשיר בתחום ניהול הכספים הן בתחום התקשורת והן מחוצה לו. בראיון עימו מספר אלן גלמן CFO בזק על דרכו לתפקיד, על הישגיו בבזק, על מקצוע ה-CFO ועל עתידו העסקי והטכנולגי של סקטור התקשורת.

30/11/2010

ראיון עם זוכה המלגה ל-CFO מצטיין צעיר ע"ש אורן שטיינברג לשנת 2010 – שחר רחים CFO אבגול

שחר רחים CFO אבגול, הוא הזוכה במלגה ע"ש אורן שטיינברג לשנת 2010. שחר הוא כיום ה-CFO של חברת אבגול תעשיות, שהיא חברה ציבורית (ת"א 100) בין-לאומית בתחום הבד הלא ארוג. גילו הצעיר של שחר (39) עשוי להטעות, זאת בשל ניסיונו העשיר והמגוון שכולל לקיחת חלק בעסקאות מורכבות וגדולות כגון מכירת שתי חטיבות של סאיטקס לקודאק ול-HP, התמודדות על הפרטת בז"ן ורכישת השליטה בפרטנר ע"י סקיילקס.
30/08/2010

שחר פלורנץ CFO קבוצת שטראוס: ה-CFO כמנהיג עסקי

שחר פלורנץ CFO קבוצת שטראוס וחבר וועדת ההיגוי של הפורום, מספר בראיון עימו על כניסתו לתפקיד בשיאו של המשבר ב-2008, על תפקידו כמנכ"ל של חברת ההיי-טק סטארהום, על תפקידו הייחודי של CFO בקבוצה בינלאומית גדולה, על הגעתו למקצוע ועל תפיסתו של ה-CFO כמנהיג עסקי, אשר עליו להיות "האדם הסביר" בחברה ולהוות מצפן מחד וקורא התגר על התפיסות הרווחות בעסק מאידך.
23/06/2010
עבור לתוכן העמוד