גלו את הפוטנציאל הפיננסי באמצעות  פתרונות ה-IP החדשים של AON

ההנהלה

 נגה קינן, יו"ר פורום CFO

קינן יזמה והקימה את פורום CFO, בראשו היא עומדת מזה עשרים ושש שנה. בשנת 2008 יזמה קינן והקימה את פורום ראשי החברות המאגד בעלים, יו״רים ומנכ״לים של החברות המובילות במשק. קודם לכן, בשנת 1997, הקימה קינן את פורום CFO המאגד את סמנכ״לי הכספים בחברות. חברת דירקטוריון(NNOX:NASDAQ) NANOX ואילומג׳ין. פעילותה הציבורית של קינן: חברה בועדת הקבע של אונ׳ בר אילן ובהנהלה הציבורית של אמץ לוחם. קינן עומדת בראש פרוייקט שיזמה לשילוב סטודנטים על הרצף האוטיסטי באקדמיה. בעבר כיהנה כדירקטורית בבתי הזיקוק, קו מנחה (ביזפורטל), פועלים IBI ,ואנליסט קופות גמל. לקינן תואר ראשון מאונ׳ חיפה ותואר שני במנהל עסקים MBA מאונ׳ ת״א.


 

  

 

 

 מיכל קורן, עו"ד (חשבונאית), מנכ"לית פורום CFO ומנהלת עמותת ה-CFOs לקשרי ממשל ומשק

קורן הצטרפה לפורום ב-2010 כמנהלת התוכן, ומשמשת מנכ"לית משותפת בפורום CFO מ-2018 ומנהלת עמותת ה-CFOs לקשרי ממשל ומשק. קודם לכן כיהנה כמנהלת השיווק של יישום, חברת הטכנולוגיות באונ' העברית, היתה יועצת בכירה ב-P.O.C. Mgmt Consulting, עבדה בבנק ההשקעות UBS בניו יורק והתמחתה בהרצוג, פוקס, נאמן. שירתה בחמ"ל יחידת דובר צה"ל. חברה בלשכת עורכי הדין בישראל. למיכל קורן תואר MBA במימון מבי"ס למנע"ס - Wharton, U. Penn, תואר ראשון במשפטים, בהצטיינות, ותואר ראשון בחשבונאות, שניהם מאונ' תל אביב.

 

 נורית פינקלשטיין, מנהלת משרד ואדמיניסטרציה, פורום CFO 

נורית משמשת בפורום CFO בכל עבודות המזכירות, מאגר החברים, השמה, הנה"ח וכעוזרת אישית ליו"ר מאז 2003. לפני כן עבדה כ-10 שנים כמנהלת חשבונות ראשית בנתיבי אויר אוסטריים בישראל, וכ-13 שנה כמנהלת חשבונות בחברת כמיפארם.

 
 

רותם לוי קאופמן מנהלת כנסים ותוכן דיגיטלי

 

מנהלת פורום ראשי החברות, המונה בעלים, יו"ר ומנכ"לים של החברות המובילות במשק. כמו כן קאופמן הינה מנהלת הכנסים, הדיגיטל, ואירועי השיא של פורום CFO. קודם לכן עסקה בהוצאה לאור ושיווק בינלאומי של רב המכר "ישראל – סיפור הצלחה" בשפה האנגלית. ניהלה את המדיות הדיגיטליות של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון, וניהלה את מערך המלגות לסטודנטים המתנדבים עם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים מטעם אוניברסיטת בן גוריון. שירתה במדור הדיפלומטי של יחידת דובר צה"ל. מתנדבת פעילה בעמותת "יוצאים לשינוי". לקאופמן תואר ראשון בהצטיינות במדעי המדינה ומזרחנות מטעם אוניברסיטת בן גוריון.

 

 
עבור לתוכן העמוד