מבטחים

גיוסים וקשרי משקיעים

דיון גיוסים וקשרי משקיעים, שיתקיים ביום חמישי 18.6 בשעות 9:00-10:45, בזום.

בתכנית:

  • על הגיוס בנסדק דקה לפני שהכל קרס -ארי קרשין cfo קומפיוג'ן
  • על IR בימי קורונה - דורון אברמוביץ cfo רדוור
  • על הסיבוב הפרטי בשיא הקורונה שלומי חגי cfo contentsquare

 

 

 

למצגות לחץ כאן >>
איך מביאים כסף כשהכל קורס? לגיוס כספים בשעת משבר אין פתרון קסם, אבל זה אפשרי. ארי קרשין CFO קומפיוג'ן, סיפר על החודשים האחרונים, כחברה ציבורית מתחום הביו-טק. הרצאתו התמקדה בקשר הבלתי נפרד בין גיוסים ואסטרטגיה פיננסית, למי מתאימים אילו כלים לגיוסים (ATM, Debt, Private Placement, Follow on), מה הבסיס לגיוסים מוצלחים, איך בוחרים את השותפים הנכונים למהלך ועוד.

דורון אברמוביץ' CFO רדוור, דיבר על IR בימי הקורונה. כשכולם עובדים מהבית, ישנה חשיפה רבה יותר לפריצות והאקרים. רדוור, כחברה המגנה על חברות מפני האקרים, רואה בקורונה דווקא הזדמנות להתפתח. יחד עם ההזדמנויות, יש פחות שיתופי פעולה בקרב הלקוחות והמשקיעים בשל חוסר הודאות הכלכלית. אברמוביץ' סקר את עקרונות קשרי המשקיעים ומהם הדגשים שלו לקשרים אלו בתקופת הקורונה.

על מיזוגים ורכישות, משקיעים ולקוחות, והחלטות בזמן קורונה. בשנתיים האחרונות, קונטנטסקוור עברה תהפוכות דרמטיות, והקורונה לא פסחה עליהם. שלומי חגי CFO קונטנטסקוור ומנכ"ל קליקטייל לשעבר, דיבר על תהליך הרכישה/מיזוג של קליקטייל וקונטנטסקוור שהתבצע בשנתיים האחרונות, בדגש מיוחד על תקופת הקורונה וגיוס משקיעים במהלכה. במהלך השיחה עלו נושאים כמו אופי המיזוג עם חברה צרפתית, אופן ניהול תהליכי רכישה/מיזוג, גיוס משקיעים בזמן קורונה, וקבלת החלטות בנוגע לקיצוצים בזמן קורונה תוך ידיעה שהמשקיעים נכנסים בקרוב. הקיצוצים המרכזיים: הורדת מחיר המוצר, דחיית גיוס עובדים, חשיבות שמירת פעילות נורמטיבית ב-R&D, וכיצד התקבלה ההחלטה לקצץ במשכורת הבכירים ולא במשכורות העובדים.

 

הקלטת מפגש גיוסים וקשרי משקיעים >>

 


תאריך 18/06/2020
הדפס
עבור לתוכן העמוד