גלו את הפוטנציאל הפיננסי באמצעות  פתרונות ה-IP החדשים של AON

מכתב פורום CFO ליו"ר ועדת הכספים: כנס בדחיפות את ועדת הכספים לאישור התוספת התקציבית למדע"ר

במכתב דחוף ששיגר ליו"ר ועדת הכספים, קורא הפורום לח"כ פרופ' ברוורמן לכנס בדחיפות את הועדה לאישור התוספת התקציבית המעוכבת למדען הראשי.
7/12/2008

אבישי שלום,

 

הרינו לפנות אליך בקריאה לפעול לכינוסה הדחוף של ועדת הכספים לאישור תוספת תקציבית למדען הראשי.

 

כרגע מעוכבים תשלומים לחברות הי-טק בסכום של כ-200 מיליון ₪, ובכללם כאלה שכבר אושרו לחברות, ויש עליהם התחייבות מדינה. בנוסף מעוכב סכום של כ-200 מיליון ₪ נוספים בגין גמר ביצוע והרשאות להתחייב.  הסיבה לעיכוב נעוצה באי אישור התקציב על ידי ועדת הכספים בדיונה האחרון, זאת בשל המחלוקת על תוכנית החירום להאצת המשק. אין אנו רואים כל הצדקה לעיכוב זה.

 

חשוב לציין כי עיכוב בהעברת "החמצן הכספי" לחברות היי טק, דווקא בעת הזו, גורם נזק בלתי הפיך. חברות ההיי טק נמצאות בחזית הסיכון, הנובע מהאטת שווקי היעד מחד והקושי בהשגת מימון מאידך, ועל כן זקוקות הן לעידוד הממשלתי עכשיו. אם רוצה המדינה לשמר את קטר הצמיחה של המשק, היא חייבת להימנע מ"לשחק" עם החברות משחק של דחיות ועיכובים. במיוחד נכון הדבר לגבי חברות היי טק הנסחרות בנסד"ק וחברות קטנות העומדות בפני סגירה.

 

פורום CFO קורא לך, לפעול לכינוסה הדחוף של ועדת הכספים וקיומו של הדיון בתוספת התקציבית למדע"ר כסעיף ראשון או אפילו יחיד לישיבת הועדה.

 

פיטורים בהיקפים גדולים של עובדים בענף ההי-טק – מונחים לפתחה של ועדת הכספים בראשותך.

 

 

בכבוד רב,

 

נגה קינן

יו"ר

למכתב הפורום לח"כ ברוורמן  למכתב הפורום לח"כ ברוורמן
עבור לתוכן העמוד