מלם טים

Q&A – המלצות ללשכת שירות לשכר בכירים

יש חברות המנהלות את שכר הבכירים בחברה ויש המוציאות זאת החוצה ללשכת שירות. בעקבות פניה של אחד מחברי הפורום הפנינו שאלה לכולם על המלצות החברים לגבי לשכות שירות לטיפול בשכר הבכירים. ההמלצות מפורטות בזה
16/03/2006

השאלה:

אני מחפש המלצה לגבי לשכת שירות שמטפלת בשכר בכירים. אנו מעוניינים להוציא את הטיפול בשכר ההנהלה מהחברה ללשכת שירות שמתמחה בזה.

תשובות חברי הפורום:

רו"ח רן דביר – הבונים 4 רמת גן טל: 03-5752880

מדובר במשרד רו"ח הנמצא בחיפה. משרד זה מבצע בעבורנו את הטיפול בשכר הבכירים - טיפול מקצועי, יעיל ובזמן. שם השותף המטפל - אבי גולדברג. sld_co@netvision.net.il

ארז כהן, רוא"ח, משרד כהן רומנו, 03-6442277

ממליץ להעביר לחשבים מקבוצת חילן טק אני עובד אתם ומרוצה משרות.

ממליצה על משרד שיף הזנפרץ

אני ממליץ על משרד ראיית חשבון שמעוני הממוקם ברמת גן. השותף המטפל בנושא שמו יהודה (דדי) זמיר. דדי מטפל בשכר בכירים בכור, מכתשים אגן, תדיראן קשר וחברות רבות נוספות. דדי אמין, מקצועי ונותן שרות מצוין.

" אבני , בכור ושות רואי חשבון " רח' תובל 22 רמת גן טל: 03-6121612

אנו מקבלים שירותים ממשרד קרץ' יועצים, ומרוצים מהשירות.

אני ממליצה בחום על משה דונוביץ 0504942812 מחברת היי פרופיט בע"מ. שרות מקצועי, אדיב,. מומלץ בחום!!! אנו עובדים (ומרוצים) עם חילן לגבי כלל העובדים כולל בכירים.

אנו מבצעים זאת פנימית, אבל הכל מופרד כאילו מדובר בחברה נפרדת (כולל עיבוד על מחשב מקומי ולא ברשת), ורק חשב השכר הינו היחיד החשוף לכך.

קיימות שתי אפשרויות לטיפול בשכר בכירים שלא באמצעות מערכת השכר הכוללת בחברה:

  1. להיעזר ברו"ח של החברה. רב משרדי רו"ח הגדולים נותנים שירות זה. הבעיה היחידה היא שבד"כ הם משתמשים בתוכנת שכר מסוג מיכפל או דומות אשר הינן תוכנות בסיסיות ביותר ואינן יודעות להתמודד עם פריסת מ"ה / ביטוח לאומי במעבר שנים ועוד.
  2. עבודה עם לשכת שירות כגון חילן. לחילן התוכנה הטובה ביותר בשוק והם מספקים שירות של חשב שכר. השירות כולל מעבר לעריכת תלושי השכר גם הפקת דוחות, הכנת פקודת יומן לפי דרישת הלקוח, הכנת גמר חשבון בסיום עבודה.

עלות עריכת התלוש תהא כנראה יקרה יותר אצל רואה החשבון של החברה ולא בטוח כי המקצוענות תשתווה ללשכת שכר כגון חילן. אני לא ממליץ לפנות לגורמים קטנים הקיימים בשפע היות והידע המקצועי שלהם נחות משמעותית מחילן או גוף דומה ולא משנה מי הם. אומדן העלות תלוי כמובן במספר העובדים. כמות קטנה בלשכת שירות יכולה לנוע בסביבות 80-90 ₪ לתלוש לחודש. ככל שכמות העובדים גדלה המחיר כמובן יורד.

משרד רואה חשבון "אבני את בכור ושות'" טל 036121612, המשרד מטפל בשכר בכירים בחברות מהגדולות במשק, מניסיונימדובר במשרד מאוד מקצועי ורציני מאוד מומלץ

אנחנו בקבוצת מנפאואר מבצעים את הטיפול בשכר בכירים ללקוחותינו דרך חברת נתיב 2 . השיטה היא חיוב עמלה ברורה הנקבעת בין לקוחותינו לבינינו לכל עובד

אשמח עם תעבירו את הפרטים שלי למתעניין כדי שאוכל להעביר מידע נוסף ככל שיידרש .

We are working with Hilan and are very satisfied from the professional service we are having there- for Management board members and all employees.

אכן. רו"ח ארז קומורניק נותן שרות כזה ובצורה טובה.

בחברה שלנו הנושא מטופל מזה שנים אצל "יוניקום ניהול נאמנויות" תובל 22 רמת גן. 03-6121612 יש שביעות רצון

ממליץ בחום לעבוד עם הר-גל פתרונות שכר (מבית "חילן טק") יש להם תוכנת שכר מעולה ושירות של לשכת שכר לבכירים ברמה טובה מאוד ,אנו מנהלים בחברה באופן עצמאי את כל 950 העובדים שלנו ובנוסף במתכונת של לשכת שירות לבכירים (כ- 15 עובדים) כאשר מוקצית לנו חשבת שכר עבור הבכירים בנפרד (כל הנתונים והדאטא נמצאים בלשכת שירות כך שקיימת שמירת סודיות מוחלטת) כמו כן הם מנהלים עבורנו את משלוח הדוחות מול קופות גמל/קה"ש וכו' ..

ניתן לקבל את הפרטים שלי במזכירות הפורום או להפנות אותו ישירות אל עופר עקרוני מנהל שירות לקוחות הר-גל במייל Ofer@hargal.co.il או בנייד 0545771228 .

אנחנו עובדים עם חילן בכל נושא השכר והעברנו את השכר של הבכירים לטיפולם תוך הפרדה משכר העובדים האחרים

אנו גם שוקלים שינוי זה ולכן אשמח לקבל את ההמלצה.

אני משתמש בחילן (מר גרשון קמנסקי) ןמקבל שירות מצויין. מספר הטלפון שלו הוא 03-6383237

BDO מטפל והתמחה במשך שנים רבות בשכר בכירים של חברות ציבוריות רבות, לרבות מהמובילות במשק. (אפשר להתקשר גם לטלפון נייד של שלמה בלומנשטיין 0523290057)

עבור לתוכן העמוד