קרמבולה

ניהול תהליכים יעיל ומשיא ערך לחברה

16/08/2021
ניהול תהליכים יעיל ומשיא ערך לחברה (הגדל)

העולמות של ERP, נתונים מרתקים מרחבי העולם, המעבר ל-XBRL, ההבדל בין XBRL ל-iXBRL, הארכיטקטורה של עולמות המידע העתידיים ועוד - עושים סדר בניהול תהליכים יעיל ומשיא ערך לחברה. מפגש בהובלת אדר רובין מנהל לקוחות ישראל ומזרח אירופה Rimini Street, רו"ח עידן פלג, מנהל תחום פתרונות דיווח כספי, יעל תוכנה, וקובי אלטמן CFO ICL.

 

רותם לוי

 

 אדר רובין מנהל לקוחות ישראל ומזרח אירופה Rimini Street

חסכונות ממשיים ב-ERP

ליוטיוב>>
למצגת>>
לכתבה>> 

 רו"ח עידן פלג, מנהל תחום פתרונות דיווח כספי, יעל תוכנה

המעבר ל-XBRL בישראל וייעול הדיווח הכספי
ליוטיוב>>
למצגת>>
קובי אלטמן CFO ICL

לקחים מהכנסת מערכת מידע

 ליוטיוב>>
למצגת>>

 

אדר רובין מנהל לקוחות ישראל ומזרח אירופה Rimini Street דיבר על העולמות של ERP והציג נתונים מרתקים מכל העולם. רובין הציג את הסקר שהוביל Rimini Street בשיתוף פעולה עם Dimensional Research בקרב מגוון  CFOs ברחבי העולם. למרות ריבוי התעשיות, התשובות היו עקביות באופן יחסי. ניכרת עלייה בחשיבות הדיגיטציה, ה-ROI הופך להיות קריטי ועולה דרישה שיהיה חד וברור בטווח הקצר, וניכר חשיבות הקשר של ה-CFO עם ה-CIO כדי ליעל את הארגון.

 

רו"ח עידן פלג, מנהל תחום פתרונות דיווח כספי, יעל תוכנה דיבר בהרחבה על תפקידו כחלק מצוות של פתרונות דיווח כספי לרנ"ע, בעיקר עסק בפתרונות דיגיטליים והמעבר ל-XBRL מתהליך הדיווח המסורתי. "זו לא הנדסת טילים, אבל זה נושא מורכב, לכן אגע בנושאים החשובים כדי להתחיל להבין את הנושא הזה". פלג העמיק בהבדלים בין XBRL ל-iXBRL.

 

קובי אלטמן ICL CFO דן בארכיטקטורה של עולמות המידע העתידייים ובהפקת לקחים מתהליכים - ניסיון להטמעת מערכת ERP שכשל. "לפעמים צריך ללמוד מכשלונות, לא רק מהצלחות". בחברה היו מעל ל-50 מערכות שאנשי הכספים השתמשו בהן באופן יומיומי, מטרת הפרויקט הייתה לאחד את המערכות. אלטמן הרחיב על השפעת התהליך על הארגון עצמו מעבר להשלכות הכספיות. אלטמן הציג מבט אל העתיד - "שנת 2021 היא שנת הקפיצה אל העתיד. משהו קרה לעולם, ולעובדים שלנו". אלטמן התעמק בנושאים של Touchless Transaction, שיהפוך כפי הנראה לבלוקצ'יין גלובלי, למעבר של אנשים עם רקע אחר למחלקת הכספים ושל אנשים ממחלקת הכספים לתחומים אחרים (Shifting Boundaries), לשירות עצמי, רובוטיקה בהנהלת החשבונות (אנשים ורובוטים), ושותפויות מתפתחות. אלטמן הוא זוכה אות ההוקרה של פורום CFO לשנת 2020.

 

עבור לתוכן העמוד