קרמבולה

ללמוד אחד מהשני מפגש CFOs בחברות טכנולוגיות

6/06/2013
הגדל

ב-26.6 יתכנסו סמנכ"לי הכספים של החברות הטכנולוגיות למפגש השנתי, כחלק מפעילות תא חברות עתירות ידע בפורום CFO. מצוקת גיוס ההשקעות לתעשיית ההי-טק כמו גם התכווצות השווקים באירופה וארה"ב מעמידים את CFOs החברות הטכנולוגיות בפני אתגרים חדשים. ריכוז הרעיונות, המוחות, תשתיות המימון והאנשים שמאחורי ההצלחות הטכנולוגיות הישראליות במקום אחד הוא יותר מהשראה אלא כר פורה ללמידה, התייעצות וחיבורים מניבים.

ה-CFOs זיהו כי ערך רב טמון בלמידה אחד מהשני, שיתוף בידע הניהולי, האסטרטגי והפיננסי. CFO שאך לא מזמן בתקופה של משבר ומיתון הצליח לגייס הון משמעותי בחו"ל יבוא ויספר על רזי ה-ROAD SHOW, CFO שהנפיק בהצלחה בנאסד"ק חברה שהוקמה בשיא המשבר - יוכל לחלוק מ"אבק הדרך" שדבק בנעליו, CFOs בחברות שאך זה עתה עשו קפיצת דרך משמעותית – יחלקו מניסיונם.

התכנים והנושאים שיידונו במפגש: ארי ברונשטיין מנכ"ל וירון אלעד CFO אלרון ינהלו דיאלוג פתוח על אסטרטגיית הרכישות של אלרון, אמיר שוורץ CFO מובייל אקסס יציג את התהליך שעברה מובייל אקסס, תהליך בו הכפילה את הכנסותיה בתוך פחות משנתיים עד למכירתה לחברת הענק CORNING, אורי שילה CFO רדהיל, אילנה לוריא CFO נובלסט, גילי שליטא CFO טופ אימאג' וישי בסיס CFO אי.טי.אס, יקיימו דיון פתוח על המימון ומקורותיו על הסוגיות והלבטים המלווים CFOs בארגון צומח ידבר אלון לוי, שותף, מנהל קבוצת הייעוץ, ארנסט אנד יאנג ישראל, וכן יוצגו פתרונות לעידוד רישום של חברות היטק למסחר – דיווח על מסקנות הוועדה מאת שריה אורגד, עו"ד, יועץ משפטי, מחלקת תאגידים, רשות ניירות ערך.


המפגש הינו של פורום CFO בהשתתפות עמותת ה- CFOs לקשרי ממשל ומשק, בחסות ארנסט אנד יאנג ישראל ובאירוח הבורסה לני"ע.


עבור לתוכן העמוד