גלו את הפוטנציאל הפיננסי באמצעות  פתרונות ה-IP החדשים של AON

Mental Fitness for CFOs מחזור 4

 

לבקשת חברי הפורום, אנו פותחים מחזור רביעי של התוכנית הייחודית:

Mental Fitness for CFOs

כי לא רק ספורטאי צמרת משתפרים תחת מאמן מנטלי – גם מנהלים

המחקרים מראים כי 80% מהצוותים והמנהלים אינם ממשים את הפוטנציאל האמיתי שלהם, 80%! בפוטנציאל אנו כוללים:

1. ביצועי שיא, אפקטיביות.

2. שקט נפשי ואושר פנימי.

3. מערכות יחסים בריאות.

כל השלושה יחד - ולא אחד על חשבון השני.

פה נכנס מנטל פיטנס ובאמצעות בניית שרירים מנטליים חזקים (בדומה לשרירים פיזיולוגיים !) לומד כל משתתף בתוכנית את השיטה ו"מתקין" מערכת הפעלה להתמודדות עם אתגרי החיים – בבית ובעבודה.

תוכנית ממוקדת המספקת כלים פרקטיים, עבודה עצמית, קבוצתית, לווי אישי ו...כיף.

מוזמנים לתוכנית בה תוכלו לבנות מנטל פיטנס גבוה לקראת אתגרי שנת 2022.

התוכנית בהובלת אלי סלם, מאמן-מנטור לארגונים, המתמחה במנטל פיטנס למנהלים, אשר הינו חלק מארגון בינלאומי (Positive Intelligence), שהוא גם ... חבר פורום CFO לשעבר (כ-20 שנים בניהול הכספים, עד תפקידו האחרון כ-CFO סינג'נטה ישראל), אשר נרגש להביא עולם מרתק זה לחברי הפורום.

תוכנית עשירה וכוללת שלושה מרכיבים: 

1.      שמונה מפגשים קבוצתיים שבועיים – ביום רביעי 5.1.22 ולאחר מכן בימי שני, בשעות 17:00-18:00

2.      שמונה מפגשים אישיים בני חצי שעה (בתיאום נפרד מול מוביל התוכנית אלי סלם, לשעבר CFO בעצמו)

3.      השתתפות בתוכנית בינלאומית יוקרתית (תוכנית מקוונת ובאנגלית)

המפגשים יתקיימו בזום.

עדויות משתתפי התוכנית:

"תוכנית מקיפה, עמוקה, ממוקדת ויישומית! אני יודע שמה שלקחתי ממנטל פיטנס יתמוך בשינויים ובאתגרים העתידיים שלי, אני בטוח! "

איציק אליאב CFO אל-על

"הקורס עלה מעל ומעבר לציפיות והיה ממש אירוע מכונן עבורי של שינוי תפיסת עולם. מאד מומלץ ורלוונטי בפרט למנהלים שנמצאים בעומס עבודה ובסטרס של פתרון משברים. טוב גם לחיים האישיים וגם למקצועיים. מומלץ בחום!!"

נילי סר-ראובן VP Finance CyberArk

"קשה לבחור את המילים הנכונות בכדי לתאר את המנטל פיטנס למי שאינו בוגר לפחות של התוכנית הבסיסית. ההמלצה שלי היא "תעשו את זה" ואז תבינו שזה עובד וגם איך זה עובד...ברגע שמשלבים את המנטל פיטנס בחיי היום יום התוצאה היא עליה ברמת התפקוד בכל תחומי החיים, המקצועי והאישי, וכלים לקבלת החלטות בצמתים"

רפי הכהן CFO מלם שכר

"במהלך הקורס נחשפתי לצורת חשיבה שונה, חשיפה של החבלנים שלי (זיהוי ומיתוג שלהם) ותהליך של בניית הכח המנטלי שלי. הפעם זה היה אימון, במלוא מובן המילה: אימון השרירים במח באופן אינטנסיבי והשינוי הגיע בקצב שלו, אך ניצנים היו כבר במיידי"

קרן ברקו CFO הטכניון

"התוכנית של מנטל פיטנס הייתה ממש מדהימה, קיבלתי ממנה לא מעט כלים להתמודדות עם מצבים בעייתיים ומיקוד בקבלת ההחלטות מתוך גישה יותר רגועה וחיובית. הכלים שקיבלתי בתוכנית עזרו לי מאוד גם בפן המקצועי אך גם לא פחות חשוב בתא המשפחתי ובעקבות כך הצלחתי לייצר אווירה הרבה יותר פתוחה ומכילה עם הילדים"

ליאור רגב CFO שמיר תעשיות אופטיקה

"התכנית תפסה אותי אחרי תקופה של עבודה מאוד מאומצת…והגיעה בדיוק בזמן. מומלץ מאוד למי שמחפש שינוי מחשבתי בחיים המקצועיים ובכלל. ושאפו לאלי סאלם. נהניתי מכל רגע"

מיה אלקיים CFO קארדו סיסטמס

"ההשתתפות בתוכנית מנטל פיטנס הייתה הדבר הטוב ביותר שעשיתי עבור עצמי בשנת הקורונה ובכלל בעשורים האחרונים. בעיני גם השיטה והתוכנית בנויות כמו "טיילור מייד" ל- CFO'S !

התוכנית הזו היא כלי סופר חשוב, סופר פרקטי וקל להטמעה, לכל אדם שמבקש לשפר לעצמו את החוויה של חיים בעולם כאוטי ומלחיץ - מקצועית ואישית!"

ליאור לחן CFO ג'יימס ריצ'רדסון ישראל

"מנטל פיטנס הוא כלי אדיר, שמאפשר להתבונן על מקור כל הדפוסים וההתנהגויות שלנו ולשחרר את מה שמזיק לנו ולהתמקד במה שמיטיב עבורנו. התוכנית סיפקה לי כלים לשגרה היומיומית, בדברים הכי קטנים"

טלי אורביטו CFO ההתאחדות לכדורגל

"רוצה להמליץ בחום על תוכנית מנטל פיטנס, בראש ובראשונה בזכות המנחה אלי – שמחת החיים, ראיית העומק,, הסבלנות הרבה, חוסר השיפוטיות והאוזן הקשבת תורמות רבות להבנת התוכנית ומעניקה את הביטחון להצלחתה."

שירלי גבריאלי CFO מהדרין

"אלי פתח בפני עולם שחשבתי שהכרתי, שהוא עולם פנימי ועמוק הנוגע בנפש ובהתנהגות האדם, אבל פרט אותו לתמונה אחרת, חדשה ומרעננת משהכרתי.

כשצריך - אלי נמצא שם גם ברגעים הקשים  - אם אתה מסתבך עם עצמך, הוא שם להתיר את הקשר והכל בסבלנות, חיוך ונועם. חוויה מומלצת למי שרוצה להשקיע בעצמו!"

חן משולמי כהן CFO IBBLS מקבוצת קוקה-קולה

"אלי, איזו מתנה נהדרת נתתי לעצמי כשהחלטתי להירשם לקורס מנטל פיטנס שלך.

קשה להסביר במילים כמה המון קיבלתי בתקופה כל כך קצרה, בפשטות ניתן להגיד שהתמכרתי לשיטה"

פר אוסי CFO שניידר אלקטרוניקה

"באופן אישי התחברתי מאד לאלי, שלא מוותר ורואה בתפקידו כשליחות. הגישה האמיתית שלו - מאפשרת להיפתח ולשתף בדברים הכי כמוסים, שלא תמיד נעים לשתף ובכך בעצם עוזר ביכולת ההתמודדות ובבניית כוח מנטלי. ממליץ בחום !!!"

דודו טל CFO פרידנזון שירותים לוגיסטיים

"קיבלתי כלים פרקטיים לזיהוי ולהתמודדות עם סיטואציות, איך לגשת לדברים בחיוביות ובטוב. זה משפיע על כל תחום - על העומק של מערכות היחסים, רמות האנרגיה וחיוניות, רמת האפקטיביות בעבודה וכמובן הרבה יותר רוגע ובריאות. התוכנית מצוינת בזכות המעטפת שהיא נותנת"

איריס רג'ואן CFO Focal Energy

" ההשפעות אצלי בפן המקצועי - מיקוד בקבלת החלטות ללא "חבלנים", כך שאיכות קבלת ההחלטות שלי השתפרה והיא ממוקדת יותר. כמו כן הניהול היום יומי הפך להיות רגוע ופתרון הקונפליקטים הפך להיות פשוט יותר. אני ממליץ לכל אחד בכלל וכל מנהל בפרט לחוות חוויה זו."

אריק באש CFO עמינח

"התוכנית בנויה משלושה אלמנטים שמשלימים אחד את השני: ספר השיטה, מנטור אישי – אלי סלם המדהים, ואפליקציה בשימוש יומיומי, השילוב הזה הצליח להעלות למודעות גבוהה את הקולות הפנימיים שמחבלים ביכולת שלי לקבל החלטות ולהגיב בצורה עניינית במגוון מצבים ביום יום. באמת תוכנית משנה חיים ותפישה אישית, ממליצה כפלטפורמה להתפתחות אישית, ניהולית ומקצועית. תודה לאלי שמלווה בכל צעד בדרך עם אכפתיות ורצון עז להעניק"

הילה שוורצזורגן CFO Kamedis

"כאשר נרשמתי לסדנא, לא ידעתי למה לצפות ובמידה רבה הייתי סקפטי לגבי הנחיצות שלו ומידת ההשפעה שלו עלי. לשמחתי, טעיתי.

הקורס גילה לי עולם שלם של תודעה ומודעות לצבעים שהגם שראיתי אותם מולי כל חיי מעולם לא הבחנתי בהם.

אני רוצה להודות לאלי על השיחות אחד על אחד ועל ליווי הקבוצתי. הרגישות שהפגין, לצד האבחנות הדקות וההכוונות המועילות, הפכו את הסדנא מתוכן גרידא לחוויה שלמה של רגשות"

שי  אנגלמן CFO ג'נרל מוטורס ישראל

"היה לי העונג לחוות יחד עם קבוצה מדהימה את תוכנית מנטל פיטנס - במשך שמונה שבועות של מפגשים אישיים וקבוצתיים הצלחתי לעבוד הן על הפאן האישי והן על הפאן המקצועי ולחדד את הכיוון אליו אני שואפת ולזקק את הטוב ובשפה החדשה את ה – SAGE מכל סיטואציה, לא נעימה כלל שתהא. מומלץ בחום!"

אורלי סולומון CFO Intuitive


תאריך 5/01/2022
הדפס
עבור לתוכן העמוד