בססח

מפגש פורום בנושא אסטרטגית הטיפול במצבי קיצון

 

במפגש פורום CFO בנושא אסטרטגיה הוצגו שלוש חברות שעברו תהליך אסטרטגי משמעותי, אם בגלל הקורונה או מעצם התהליכים העסקיים.

 

 

רותם לוי

 

 שלומי חנני CFO כנס

מצגת>>  יוטיוב>>

אשרת בן משה, מנכ"לית ג'ינג'ר

מצגת>>   יוטיוב>>

אייל שרוני CFO Attenti

 מצגת>>  יוטיוב>>

 

 

במפגש בו השתתפו כ-70 חברי פורום, הציג שלומי חנני CFO כנס, אשרת בן משה, מנכ"לית ג'ינג'ר ואייל שרוני CFO Attenti.

 

הייתה זו שנה לא קלה לחברת כנס, על 350 לקוחותיה ומאות הכנסים הרפואיים שהיא מקיימת מדי שנה לאלפי משתתפים ברחבי העולם. הקורונה נתקלה בהם חזיתית. הכל נעצר: כנסים, מלונות, טיסות – הכל. על מלחמתה של כנס להישרדות ולתנופה מחודשת, כולל לינת צוותי IT בקרוונים בסגר השני להמשך שידור הכנסים הוירטואליים - סיפר שלומי חנני למשתתפים.

 

על המאבק להשרדותה וצמיחתה של חברת ג'ינג'ר, סיפרה אשרת בן מאיר, מנכ"לית החברה. ג'ינג'ר הוקמה כחברת סטארט אפ לניהול ביטוח בריאות עובדים בנסיעותיהם לחו"ל באוגוסט 2018. במרץ 2019 עלה המוצר לאויר ופרצה הקורונה ונסגרו הטיסות לחו"ל. התשובה המתבקשת עמדה באויר: לסגור ולחכות עד יעבור זעם, אך בג'ינג'ר החליטו אחרת. הם עבדו על פיתוח המוצר במהלך הקורונה לכיסוי כל מערכת הקשרים של החברות, היי-טק במיוחד, עם עובדיהם בנושאי ביטוחי הבריאות ומחזיקים עכשיו במוצר נרחב, מעמיק וכולל יותר.

 

שינוי אסטרטגי שאינו קשור לקורונה, הציג אייל שרוני CFO Attenti. החברה, העוסקת בכל מקומות המפגש של האזרח עם רשויות החוק, החל מהשלב הטרום משפטי, מעצרי בית, מעקב אחר אסירים משוחררים וכו'. "יש פנדמיק אמיתי של אלימות נגד נשים בכל העולם, שקורבנותיו רבות מנפגעי הקורונה. אנחנו מצליחים להעביר חקיקה במדינות השונות למניעת אלימות במשפחה ומספקים את הטכנולוגיה הנדרשת לביצועה", אמר שרוני והוסיף: "אנחנו עוסקים גם במעקב אחר פדופילים שלא יתקרבו לבתי ספר וגני שעשועים". החברה פועלת במעל 130 מדינות ברחבי העולם. שרוני הציג, Case Study לרכישה שבוצעה ע"י קרן השקעות בריטית בדרך של Carve Out.

 

בסיום המפגש, קיימו המשתתפים Network בקבוצות קטנות להכרות עומק האחד של השני. הקלטת המפגש (ללא הדיונים שהתקיימו בדלתיים סגורות), המצגות והתכנים מוצגים בפני חברי הפורום.


תאריך 14/03/2021
הדפס
עבור לתוכן העמוד