מלם טים

Mental Fitness for CFOs

שלום לכולם,

 

הרינו להזמינך להירשם למחזור יוני של התוכנית הייחודית  Mental Fitness for CFOs

כי לא רק ספורטאי צמרת משתפרים תחת מאמן מנטלי – גם מנהלים !

 

תוכנית עשירה וכוללת שלושה מרכיבים: 

1.     שמונה מפגשים קבוצתיים שבועיים - בימי שני, החל מיום 7.6.21 ואילך בשעות 17:00-18:00

2.     שמונה מפגשים אישיים בני חצי שעה (בתיאום נפרד מול מוביל התוכנית אלי סלם, לשעבר CFO בעצמו)

3.     השתתפות בתוכנית בינלאומית יוקרתית (תוכנית מקוונת ובאנגלית)

 

המפגשים יתקיימו בזום.

 

תוכנית מנטל פיטנס מבוססת על פריצות דרך בולטות במדע ובמחקר בעשור האחרון ועל יישום עולמי רחב היקף בקרב מנהלים בכירים וספורטאי על. זהו תחום המפתיע בעומקו ובו זמנית בפשטותו, כאשר במסגרת התוכנית כל משתתף עובד על חיזוקם של שלושה שרירים מנטליים מרכזיים, זה הכל! 

מותאם היטב למנהיגים ולמנהלים, הפועלים בסביבה עסקית ואישית מורכבת ע"י מתן כלים אופרטיביים ו"מערכת הפעלה" עוצמתית ופרקטית. 

בוגרי התוכנית, חברי פורום CFO, מדווחים על תוצאות משמעותיות, שכוללות הצלחות וביצועי שיא, מערכות יחסים בריאות יותר לצד שקט נפשי ומיקוד – וכל זאת תוך כדי התמודדות עם אתגרי החיים, בבית ובעבודה.

 

התוכנית מציגה תהליך ייחודי ושונה בתחום ההתפתחות האישי והמקצועי, כך שכל משתתף חווה תהליך צמיחה משמעותי בארבעה ממדים:

(1) למידת תובנות השיטה (דרך וידאו שבועי וספר); (2) תהליך קבוצתי; (3) תהליך פגישות אישיות; (4) עבודה עצמית ("חיזוק שרירים") באמצעות אפליקציה מתקדמת.

 

כאחד שהיה בתפקידי ניהול כספים בחברות מובילות בארץ ובעולם, השתתפתי באינספור הרצאות, סדנאות בתחום הפיתוח האישי והארגוני – אשר השפעתן התפוגגה לאחר זמן קצר. בזמן אמת, האוטומט השתלט.

כאן יש משהו אחר. לא מסתפקים בתובנות ובמתן כלים תיאורטיים, אלא ממש עובדים על חיזוקם של השרירים המנטליים של כל משתתף.

 

התוכנית בהובלת אלי סלם, מאמן-מנטור לארגונים, המתמחה במנטל פיטנס למנהלים ומובילים, אשר הינו חלק מארגון בינלאומי (Positive Intelligence), שהוא גם ... חבר פורום CFO לשעבר (כמעט עשרים שנים בעולם ניהול הכספים, עד תפקידו האחרון כ-CFO סינג'נטה בישראל), אשר נרגש להביא עולם מרתק זה לחבריו בפורום. 

 

 

תמצית עדויות חברי פורום CFO - משתתפי התוכנית:

 

"תוכנית מקיפה, עמוקה, ממוקדת ויישומית! אני יודע שמה שלקחתי ממנטל פיטנס יתמוך בשינויים ובאתגרים העתידיים שלי, אני בטוח! "

איציק אליאב CFO אל-על

"הקורס עלה מעל ומעבר לציפיות והיה ממש אירוע מכונן עבורי של שינוי תפיסת עולם. מאד מומלץ ורלוונטי בפרט למנהלים שנמצאים בעומס עבודה ובסטרס של פתרון משברים. טוב גם לחיים האישיים וגם למקצועיים. מומלץ בחום!!"

נילי סר-ראובן CFO CyberArk

"קשה לבחור את המילים הנכונות בכדי לתאר את המנטל פיטנס למי שאינו בוגר לפחות של התוכנית הבסיסית. ההמלצה שלי היא "תעשו את זה" ואז תבינו שזה עובד וגם איך זה עובד...ברגע שמשלבים את המנטל פיטנס בחיי היום יום התוצאה היא עליה ברמת התפקוד בכל תחומי החיים, המקצועי והאישי, וכלים לקבלת החלטות בצמתים"

רפי הכהן, CFO  מלם שכר

"במהלך הקורס נחשפתי לצורת חשיבה שונה, חשיפה של החבלנים שלי (זיהוי ומיתוג שלהם) ותהליך של בניית הכח המנטלי שלי. הפעם זה היה אימון, במלוא מובן המילה: אימון השרירים במח באופן אינטנסיבי והשינוי הגיע בקצב שלו, אך ניצנים היו כבר במיידי"

קרן ברקו CFO מוסד הטכניון

"התוכנית של מנטל פיטנס הייתה ממש מדהימה, קיבלתי ממנה לא מעט כלים להתמודדות עם מצבים בעייתיים ומיקוד בקבלת ההחלטות מתוך גישה יותר רגועה וחיובית. הכלים שקיבלתי בתוכנית עזרו לי מאוד גם בפן המקצועי אך גם לא פחות חשוב בתא המשפחתי ובעקבות כך הצלחתי לייצר אווירה הרבה יותר פתוחה ומכילה עם הילדים"

ליאור רגב CFO שמיר תעשיות אופטיקה

"ההשתתפות בתוכנית מנטל פיטנס הייתה הדבר הטוב ביותר שעשיתי עבור עצמי בשנת הקורונה ובכלל בעשורים האחרונים. בעיני גם השיטה והתוכנית בנויות כמו "טיילור מייד" ל- CFO'S !

התוכנית הזו היא כלי סופר חשוב, סופר פרקטי וקל להטמעה, לכל אדם שמבקש לשפר לעצמו את החוויה של חיים בעולם כאוטי ומלחיץ - מקצועית ואישית!"

ליאור לחן , CFO ג'יימס ריצ'רדסון ישראל

"אלי פתח בפני עולם שחשבתי שהכרתי, שהוא עולם פנימי ועמוק הנוגע בנפש ובהתנהגות האדם, אבל פרט אותו לתמונה אחרת, חדשה ומרעננת משהכרתי.

כשצריך - אלי נמצא שם גם ברגעים הקשים  - אם אתה מסתבך עם עצמך, הוא שם להתיר את הקשר והכל בסבלנות, חיוך ונועם. חוויה מומלצת למי שרוצה להשקיע בעצמו!"

חן משולמי כהן CFO IBBLS מקבוצת קוקה-קולה

"באופן אישי התחברתי מאד לאלי, שלא מוותר ורואה בתפקידו כשליחות. הגישה האמיתית שלו - מאפשרת להיפתח ולשתף בדברים הכי כמוסים, שלא תמיד נעים לשתף ובכך בעצם עוזר ביכולת ההתמודדות ובבניית כוח מנטלי. ממליץ בחום !!!"

דודו טל , CFO פרידנזון שירותים לוגיסטיים

"קיבלתי כלים פרקטיים לזיהוי ולהתמודדות עם סיטואציות, איך לגשת לדברים בחיוביות ובטוב. זה משפיע על כל תחום - על העומק של מערכות היחסים, רמות האנרגיה וחיוניות, רמת האפקטיביות בעבודה וכמובן הרבה יותר רוגע ובריאות. התוכנית מצוינת בזכות המעטפת שהיא נותנת"

איריס רג'ואן CFO Focal Energy

" ההשפעות אצלי בפן המקצועי - מיקוד בקבלת החלטות ללא "חבלנים", כך שאיכות קבלת ההחלטות שלי השתפרה והיא ממוקדת יותר. כמו כן הניהול היום יומי הפך להיות רגוע ופתרון הקונפליקטים הפך להיות פשוט יותר. אני ממליץ לכל אחד בכלל וכל מנהל בפרט לחוות חוויה זו."

אריק באש CFO עמינח

"התוכנית בנויה משלושה אלמנטים שמשלימים אחד את השני: ספר השיטה, מנטור אישי – אלי סלם המדהים, ואפליקציה בשימוש יומיומי, השילוב הזה הצליח להעלות למודעות גבוהה את הקולות הפנימיים שמחבלים ביכולת שלי לקבל החלטות ולהגיב בצורה עניינית במגוון מצבים ביום יום.

באמת תוכנית משנה חיים ותפישה אישית, ממליצה כפלטפורמה להתפתחות אישית, ניהולית ומקצועית.

תודה לאלי שמלווה בכל צעד בדרך עם אכפתיות ורצון עז להעניק"

הילה שוורצזורגן, CFO Kamedis

"כאשר נרשמתי לסדנא, לא ידעתי למה לצפות ובמידה רבה הייתי סקפטי לגבי הנחיצות שלו ומידת ההשפעה שלו עלי. לשמחתי, טעיתי.

הקורס גילה לי עולם שלם של תודעה ומודעות לצבעים שהגם שראיתי אותם מולי כל חיי מעולם לא הבחנתי בהם.

אני רוצה להודות לאלי על השיחות אחד על אחד ועל ליווי הקבוצתי. הרגישות שהפגין, לצד האבחנות הדקות וההכוונות המועילות, הפכו את הסדנא מתוכן גרידא לחוויה שלמה של רגשות"

שי  אנגלמן, CFO ג'נרל מוטורס ישראל

"היה לי העונג לחוות יחד עם קבוצה מדהימה את תוכנית מנטל פיטנס - במשך שמונה שבועות של מפגשים אישיים וקבוצתיים הצלחתי לעבוד הן על הפאן האישי והן על הפאן המקצועי ולחדד את הכיוון אליו אני שואפת ולזקק את הטוב ובשפה החדשה את ה – SAGE מכל סיטואציה, לא נעימה כלל שתהא. מומלץ בחום!"

אורלי סולומון, CFO Intuitive


תאריך 7/06/2021
הדפס
עבור לתוכן העמוד