בססח

סמינר משא ומתן

 

סמינר משא ומתן מתקדם לCFOs

במציאות מורכבת ודינאמית בה אנו חיים – מרובת אינטרסים, שחקנים, זירות  וממשקים – מנהלים שיתמקדו רק בממד הטקטי של תוצאת המשא ומתן, ולא יפתחו יכולת גבוהה לניהול תהליכי משא ומתן מורכבים יתקשו לשמר הישגים או להגיע לתוצאות יציבות לאורך זמן.

 

סמינר  זה אשר נתפר במיוחד למידותיהם של סמנכ"לי הכספים בארגון ייתן כלים אופרטיביים לניהול משא ומתן אפקטיבי יותר, ניהול תקשורת (Communication) מוכוון משימה ותלוי הקשר, הן בתהליכי משא ומתן פנים-ארגוניים והן בתהליכי משא ומתן חיצוניים.

 

הסמינר מציג תפיסה ייחודית (™Negosystem) שפותחה ע"י עו"ד קריסטל המיישמת את עקרונות תורת המורכבות והחשיבה המערכתית (Complexity and System Thinking)  על תהליכי משא ומתן דינמיים, מתוכה פותח מודל "חמשת הממדים".

ניהול מקצועי: עו"ד מוטי קריסטל


חמישה מפגשים בתאריכים: 
12.1.2020

26.1.2020

2.2.2020

9.2.2020

16.2.2020 
בין השעות: 16:45-20:00

 

 


תיאור המפגשים

מפגש ראשון : משא ומתן: ממערכת מורכבת לתהליך מנוהל
במפגש המבוא תוצג תמצית תורת המערכות המורכבות וכלים העוסקים בחשיבה הקשרית, כאתגר לבניית  הסכמי  Win-win בתרבות הישראלית, ובאמצעות סימולציה נלמד את ההבדלים העיקריים בין משא ומתן פנימי ומשא ומתן חיצוני.

מפגש שני : על פסיכולוגיה ותקשורת אפקטיבית במשא ומתן

המפגש יתמקד בהיבט הבין אישי במשא ומתן, ויקנה כלים לבניית פרופיל ראשוני של הצד השני לשולחן.  בחלקו השני של המפגש, דרך סימולציות מצביות, תוצג ותתורגל תמצית הפניה אל הצד השני, כאדם הניתן ל"פיצוח" ושכנוע.

מפגש שלישי : על תפיסת הכוח במשא ומתן ובניית קואליציות סביב השולחן
המפגש יעסוק בעקרונות, בניית אסטרטגיה ותזמון טקטי של מהלכים לגיבוש קואליציות, תוך הבנה של תפיסת הכוח במשא ומתן ומהותם של "משחקים חוזרים". 

מפגש רביעי : על תכנון וביצוע אסטרטגיה שיתופית במשא ומתן

במפגש זה, שיוקדש רובו לסימולציה עסקית בין יזם למשקיע, תוצג ותתורגל מתודה לניהול משא ומתן שיתופי, תוך דיון במשמעויות משא ומתן משתף בתרבות העסקית בישראל.

מפגש חמישי: על "פילים" בחדר המשא ומתן: הבדלי תרבות, מגדר וגיל
המפגש יציג את הכלים הטקטיים להתמודד עם "פילים" החונים באופן תדיר בחדר המשא ומתן, ויסכם את התובנות המרכזיות מן הסמינר.


 לטופס רישום

טופס רישום  טופס רישום

תאריך 12/01/2020
הדפס
עבור לתוכן העמוד