מלם טים

פתיחה לאירועי העשור לפורום CFO

אירוע הפתיחה לשנת העשור להיווסדו של פורום ה-CFO נערך במוזיאון אילנה גור שביפו. באירוע הוענקו אותות "מיסד הפורום" לחברי ועדת ההיגוי המייסדת ולשותפים האסטרטגים הראשונים.
19/09/2007
הגדללתמונות האירוע

אל האירוע הפותח הוזמנו: חברי ועדת ההיגוי הראשונה והנוכחית, הדוברים באירוע הקמת הפורום, נותני החסויות, ותא יו"ר מנכ"ל בפורום.

במהלך הערב העניקה נגה קינן, יו"ר הפורום, את "אות מקימי הפורום" לבנק הפועלים, השותף האסטרטגי הראשון להקמתו. את האות קיבל צבי זיו, מנכ"ל בנק הפועלים: "אני מקווה שיגיעו לשוק ההון הישראלי מוצרים הקיימים השוקי ההון בעולם כמו בלונדון ובארה"ב. "

 

נוסף על כך, הוענק "אות ייסוד הפורום" לחברי ועדת ההיגוי המייסדת, ביניהם מנכ"לים או נשיאים של חברות מובחרות במדינה: ארז ויגודמן מנכ"ל ונשיא קבוצת שטראוס, דורון ברגר נשיא אלרון, זאב וורמברנד מנכ"ל שירותי בריאות כללית אשר לאחרונה מונה כמנכ"ל הפניקס השקעות, וניר גלעד מנכ"ל החברה לישראל.

 

עם חברי ועדת ההיגוי המייסדת נמנים גם  מנהלי הכספים של החברות המובילות במשק: דן זיסקינד CFO טבע, התייחס לסוגיית ההשתמטות מצה"ל: "אני מצר על הקלות הבלתי נסבלת בה צה"ל משחרר מועמדים לשירות. מי שלא עשה שירות צבאי או שירות לאומי, הדבר עשוי לקבוע את עתידו והוא צריך לקחת זאת בחשבון." זיסקניד אמר את הדברים במשך לנייר העמדה של הפורום למניעת השתמטות משירות צבאי או לאומי.

 

איל דשא CFO צ'ק פוינט:" פורום CFO הוא גוף שיש בו גם ידע ומידע, הכשרה מקצועית, לובי אלגנטי ומקום לפגוש בו חברים."

 

רפי דניאלי  CFOצים: " לא ניתן להתעלם מניירות העמדה של הפורום. ארגון זה מוכר על ידי כל הגורמים במשק  ויש חשיבות רבה למעורבותו בהחלטות המתקבלות וקידום התהליכים במשק הישראלי."

 

הוגו גולדמןCFO  Axis Mobil:" כשהקמנו את הפורום רצינו מדינה יותר טובה ואני חושב שהשגנו זאת."

 

עוד נמנים עם חברי ועדת ההיגוי המייסדת יובל ינאי, CFO גיוון אימג'ינג ואורן לידר CFO דיסקונט השקעות.

 

את "אות העשור לפורום" קיבלו ששה שתרמו במהלך השנים לצמיחתו והתחזקותו: איל דשא CFO צ'ק פוינט, יעקב פרי שליווה את הפורום מימי סלקום ועד היום בהיותו יו"ר מזרחי טפחות, אלי יונס מנכ"ל מזרחי טפחות, עו"ד יעקב נאמן ועו"ד רם כספי.

 

נגה קינן, יו"ר הפורום סיכמה את האירוע: אם נצליח להנחיל את עקרונות ה-CFO למקצוענות אמינה ורציונלית - התוצאה תהיה מדינת ישראל טובה יותר אותה נוריש בסיפוק לילדינו ולנכדינו. אין לנו אחרת.

 

עבור לתוכן העמוד