גלו את הפוטנציאל הפיננסי באמצעות  פתרונות ה-IP החדשים של AON

מלגת לימודים לאחד מקורסי הניהול היוקרתיים באוניברסיטאות המובילות בעולם הוענקה לענת אשד-גלזר CFO ביוסנס וובסטאר

אסרטיביות ומהימנות – אלה התכונות הקריטיות ל-CFO בתפקודו על קו התפר שבין המנכ"ל והדירקטוריון
3/05/2007


לתמונות האירוע

מלגת לימודים לאחד הקורסים היוקרתיים לניהול באוניברסיטאות המובילות בעולם הוענקה לענת אשד-גלזר, CFO חברת הפיתוח הרפואי ביוסנס וובסטאר. המלגה של קרן אורן שטיינברג הוענקה ע"י פורום ה-CFO. הקרן הוקמה לזכרו של אורן שטיינברג, CFOחברת טקנומטיקס, שנפטר בשנתו במאי 2005, לאחר שחזר מטיסה מארה"ב, והוא בן 36 בלבד. על אף גילו הצעיר, שטיינברג היה מנהיג בעל חזון והשפעה והיווה ציר מרכזי במהלכים רבי משמעות לחברה בה עבד. לאחר מותו הוקמה הקרן ע"י חבריו על מנת להנציח את פועלו כסמנכ"ל כספים צעיר, מצליח ומוביל.

צוות השופטים שכלל את ניר זכלינסקי, CFOאריסון השקעות, יובל ינאי, CFO גיוון אימג'ינג ואהוד לוריא, CFO פלאפון בחר באשד-גלזר, מבין 15 שהגישו מועמדותם. אשד-גלזר נבחרה בשל היותה סמנכ"ל כספים צעירה המגלה מנהיגות, מצויינות, מוטיבציה גבוהה וחתירה להישגים ללא פשרות.

בטקס הענקת המלגה שהתקיים בנוכחות בני משפחתו של שטיינברג ועשרות CFOs  אמרה אשד-גלזר כי מעבר לפועלם היומיומי, על סמנכ"לי הכספים של החברות הגדולות במשק מוטלת האחריות של הובלת תחום האחריות החברתית של החברות. "בתקופה בה הבורסה גואה ומחולקים בונוסים לבכירי החברות והרשויות, יש כאלה שאינם מצליחים לפרנס משפחתם ולנו, כמשפיעים, יש יכולת לקדם  נושאים חברתיים ולהנהיג את המשק לעתיד מוצלח וטוב יותר".

המלגה בסך 12,000 דולר תוקדש למימון לימודים, טיסה ושהייה באחד מהקורסים הניהוליים באוניברסיטאות המובילות בעולם לפי בחירתה. עם סיום הקורס תעביר אשד-גלזר הרצאה בנושא לימודיה בפני חברי פורום CFO.

בפאנל שהתקיים בעת הענקת האות, אמר אבי בן אסאייג, המכהן כיום כ- CFO עלית, לאחר שנים של תפקידים בתעשיית ההי-טק, כי "הערך שמביא איתו CFOמההי-טק שעובר לתעשיה מסורתית הוא תפיסת עולם גלובלית, שוק הון מקומי ואמריקאי קצב מהיר של עשיה ופיתוח. לעומת זאת, הערך שמביא איתו CFO מהתעשיה המסורתית, העובר לתעשיית ההי-טק הוא בשלות ניהולית ויכולת לבנית תשתית לגידול החברה". טל רז CFOסלקום הדגיש את הקושי שבמעבר מתעשיה מסורתית להי-טק, קושי המבוסס בעיקר על חוסר הערכת תעשיית ההי-טק את הערכים הניהולים הקיימים בתעשיה המסורתית. אסרטיביות ומהימנות – אלה התכונות הקריטיות ל-CFO, אמר יובל ינאי, CFO גיוון אימג'ינג, והוסיף כי הכימיה עם המנכ"ל קריטית להצלחה. "על ה-CFO ליצור מוניטין אישי כך שיוכל לתפקד בין הדירטוריון ובין המנכ"ל, שכן המגמה היא שהדירקטוריון רואה יותר ויותר ב-CFOאת בר השיח שלו. על ה-CFOלשמור על מהימנותו בתפר הלא פשוט הזה. EQ ופוליטיקה הם קריטים להצלחה בתפקיד".

עבור לתוכן העמוד