גלו את הפוטנציאל הפיננסי באמצעות  פתרונות ה-IP החדשים של AON

הגל הבא: סקטור האנרגיה והקלינטק

22/06/2022
הגל הבא: סקטור האנרגיה והקלינטק (הגדל)

דיון פורום CFO בנושא הגל הבא: סקטור האנרגיה והקלינטק, הביא לקדמת הבמה את הסקטור הרלוונטי לתחומים מגוונים במשק, המשפיע לטובה על כדור הארץ. במפגש נחשפנו לאתגרים רגולטוריים, לצורך באכסון אנרגיה, ולפוטנציאל הגלום בסקטור זה.

 

פריצה לתחומים אסטרטגיים חדשים
שניר שרון, משנה למנכ"ל ו-CFO תדיראן גרופ
 למצגת>> לפודקסט>>
טרנדים ומהלכים משמעותיים באנרגיה ובקלינטק
איתן גלזר, שותף וראש תחום אנרגיה, PwC Israel
 למצגת>>  לפודקסט>>
הצלחות אסטרטגיות כראי לרגולציה
בני בר און, CFO ורידיס
 למצגת>> הרצאתו לא אושרה לפרסום 
מחברה מקומית לחברה גלובלית
ניר יהודה, CFO, אנלייט
 למצגת>> לפודקסט>>

 

 

את המפגש פתח שניר שרון, משנה למנכ"ל ו-CFO תדיראן גרופ אשר סיפר על הפריצה של תדיראן לשוק האנרגיה המתחדשת, ההתמקדות במערכות סולריות והניסיון לפרוץ לשוק האירופאי שם הפוטנציאל להתרחב גדול יותר וכל זאת כדי לגדול ולצמוח.


איתן גלזר, שותף וראש תחום אנרגיה, PwC Israel, נתן סקירה עמוקה על מצב השוק הגלובלי והמקומי וסיפר על התהפוכות בענף בשנתיים האחרונות וכיצד גורמים קיצוניים כמו שנתיים של קורונה, חורף קר במיוחד לצד המלחמה בין רוסיה ואוקראינה היוו מוקדים לתנודתיות בשוק.


בני בר און, CFO ורידיס שיתף אותנו כיצד כדאי לדבריהם להתמודד מול אתגר הפסולת ההולך וגדל, ומהם האתגרים הרגולטוריים העומדים בפנינו כדי להגשים יעדים אלו.


סיימנו את המפגש עם ניר יהודה, CFO, אנלייט, שתיאר לנו כיצד החברה התפתחה והפכה גלובלית עם תרבות ניהול מותאמת וכיצד הניסיון שצברה אנלייט במקומות באירופה סייע לה להתקדם ולהתפתח בשווקים נוספים כולל בישראל.

עבור לתוכן העמוד