בססח

אפקטיביות Post Corona

5/08/2021
אפקטיביות Post Corona (הגדל)

מפגש פורום שעסק במגפת הקורונה כהזדמנות להתייחסות מחודשת לאפקטיביות, בהובלת אריאל הלפרין, יו"ר קרן טנא, רפי הכהן CFO מלם שכר ואסף צור CFO ישראייר.

 

רותם לוי

 

אריאל הלפרין, יו"ר, קרן טנא 

אפקטיביות בניהול חברות מנקודת ראות הקרן

למצגת>> 

ליוטיוב>>

 

 רפי הכהן CFO מלם שכר

יעילות בניהול אגף הכספים

 

ליוטיוב>>

 אסף צור CFO ישראייר

מהלכי ההתייעלות שהוביל בחברה בשנת הקורונה ועל יעילות בטווח הארוך

למצגת>>

ליוטיוב>>

 

 

אריאל הלפרין, יור קרן טנא, עסק באפקטיביות מנקודת הראות של הקרן, ובגישה החדשה של הקרן לגבי רכישת פלטפורמות בחו"ל. בכלל זה, התייחס לערוצי ההפצה, הפעילות החדשה מול השווקים, והשינוי שנובע מהמהפך במודל המכירה של תערוכות. הלפרין הציג שלוש גישות שונות לסגירת עסקאות באמצעות שלושה מקרי בוחן: אופטימקס, AHERN ו-HAIFA.

 

רפי הכהן CFO מלם שכר עסק בשינויים המבניים שעלו כצורך בכלל המשק עקב הקורונה. הכהן הציג כתבה שהתראיין בה לפלטפורומות פורום CFO כבר ב-2018, בה קרא לחבר את העובדים לעבודה מהבית באמצעות תשתיות מתאימות. הדבר דורש השקעה משמעותית, אך היא קיימת, והייתה קיימת כבר לפני הקורונה. רכיב נוסף הצובר תאוצה הוא אבטחת המידע - זה הבסיס לשינוי. שינוי נוסף שצריך להתבצע הוא שינוי לחיוב בצ'קים, ותהליכי פייפרלס הדרגתיים. הכהן מדגיש את חשיבות העבודה מהבית, עלייה ביעילות העובדים, וצורך בהכלה של ההנהלה את המצב המורכב של עבודה מהבית - כמו למשל מתן אפשרות לעבודה בשעות לא שגרתיות.

 

אסף צור CFO ישראייר עסק בתהליכי ההתייעלות שביצעה ישראייר בתקופת הקורונה. מדובר בחברה הנשענת על תיירות, על כן נדרשה לייצר פעילות הכנסה אלטרנטיבית. צור פירט את בחירת החברה בעיסוקין בתחום הרפואה, עם ערך מוסף של תרומה חיובית למצב.

עבור לתוכן העמוד