מלם טים

מפגש עם מנכ"ל הבורסה האמריקאית AMAX

"אנו ממוקדים בלהביא ערך לחברות קטנות", אמר Neal Wolkoff מנכ"ל AMAX במפגש עם חברי הפורום "אנו עוזרים בכל הקשור לסקירת אנליסטים ולפעילות IR שהם שני המכשולים העקריים של החברות הקטנות" הוסיף.
27/04/2006

Neal Wolkoff שיצא לאחרונה במאמר חריף בעתונות האמריקאית בכל הקשור לעלויות SOX, הדגיש בדבריו כי הוא אינו מאמין שישונה החוק בנוגע לחברות קטנות בכלל וחברות זרות קטנות בפרט, אולם ההערכה שלו היא כי תהיה הגמשה רבה של הכללים שיקלו על חברות אלו ויאפשרו עלויות נמוכות יותר עבורן.

לדעתו - היתרונות של הנפקה ב-AMAX, לעומת הנפקה בלונדון, היא ברמת הסחירות ובגובה הערכות השווי הגבוהה יותר בשווקים האמריקאים. היתרונות של הנפקה ב-AMAX, לעומת הנפקה בנסד"ק, הן בכך שה-AMAX רואה את עיקר עסקה בלהביא ערך לחברות קטנות בעוד שבנסד"ק הן סרח עודף.

"לא הקדשנו עד היום תשומת לב מספקת לשוק הישראלי בו אני רואה חשיבות רבה", אמר והוסיף כי ה-AMAX שמו את ישראל כטרגט מרכזי בפעילותה הבינלאומית. "יש כאן מוקד חדשנות מרשים ביותר – מקומנו כאן" סיכם.

את הבעיה העיקרית של ה-AMAX בישראל רואה Wolkoff בנאמנותם הגבוהה של קרנות הסיכון כאן לנסד"ק, אך הוא מאמין שהדבר ישתנה בקרוב.

Wolkoff הגיע לישראל בראש משלחת של ראשי הבורסה לסדרה של מפגשים עם חברות המיועדות להנפקה.

עבור לתוכן העמוד