בססח

תובנות מסקר CFOs בכירים ברחבי העולם

10/06/2021
תובנות מסקר CFOs בכירים ברחבי העולם (הגדל)

Research ,Dimensional חברת מחקרי שוק עצמאית, ביצעה סקר גלובלי, של 1500 סמנכ"לי כספים, לפיו נראה כי הם מאמינים במינוף דיגיטלי במטרה לעודד צמיחה עסקית ולהניע שינוי. ממצאי הסקר הראו שסמנכ"לי כספים ומנמ"רים צריכים לקבוע ביחד את החיוניות הכלכלית ואת החזר ההשקעה של כל יוזמת טכנולוגיה ולחבור באופן פעיל כדי לתעדף טכנולוגיות נכונות ולהשקיע בהן
מובילי הסקר: Rimini Street

 

לקריאת הדו"ח המלא>>

 

CFOs בישראל מייחסים חשיבות רבה לטרנספורמציה הדיגיטלית: 78% מסמנכ"לי הכספים בישראל סבורים  שטרנספורמציה דיגיטלית היא אחד  מחמשת היעדים המרכזיים שלהם. בנוסף, 48% ציינו שיוזמות כאלו נמצאות באחת  משלושת העדיפויות הראשונות של החברה. כמו כן, 54% מסמנכ"לי הכספים בישראל מאמינים  שהטרנספורמציה הדיגיטלית היא מרכיב חיוני להצלחת הארגון שלהם.

 

על פי המשתתפים בסקר, תעדוף של הוצאות IT חייב להיות קשור לערך העסקי ולהחזר ההשקעה.

 

כמו כן, מהסקר עלה כי השינויים הגלובליים ב2020-  חיזקו את היחסים בין סמנכ"ל הכספים למנמ"ר.

 

דו"ח זה, בהובלת Rimini Street, מבוסס על סקר מקוון שערכה חברת Dimensional Research בקרב 1,500 CFOs ב-13 מדינות ברחבי העולם. אחת המדינות היא ישראל, בה נשאלו כ-100 CFOs ומקצוענים פיננסים מקבילים, המתגוררים בישראל ומייצגים חברות בעלות הכנסה שנתית של 200 מיליון דולר לפחות. בדו"ח הסקר באנגלית ניתן לראות את התוצאות הגלובליות, ובדו"ח בעברית ניתן להעמיק בחתך הישראלי בלבד.

עבור לתוכן העמוד