גלו את הפוטנציאל הפיננסי באמצעות  פתרונות ה-IP החדשים של AON

מפגש ה-CFO כמנהל בכיר

3/06/2021
מפגש ה-CFO כמנהל בכיר (הגדל)

"סמנכ"ל כספים זה שם שלא משקף את התפקיד שלנו במלואו, ה-CFO הוא הרבה יותר ממנהל כספים"- כך אמר ברק נרדי CFO דיסקונט במהלך המפגש. המפגש עסק במקומו של ה-CFO בחברה כדמות מפתח ייחודית שבכוחה להביא את החברה למחוזות המפתחים אותה ומביאים לה ערך מוסף.

 

רותם לוי

 

להקלטת המפגש>>


אריאל שטרית CFO שטראוס דן בנושא של צמיחה עסקית התלויה בצמיחה אישית עם משמעות. שטרית פרש פילוסופיית חיים המתקשרת לניהול, ומתמקדת בערך שהחברה נותנת הן ללקוח והן לנותן השירות. "אם נבין שאנחנו חלק ממשהו גדול יותר גם בפן הרוחני והגלובלי, העסק יהפוך לחלק מהאקוסיסטם ויתפתח בזכות תרומתו לקהילה". שטרית פירט את הרכיבים לצמיחה עם משמעות, הציג כיצד למשמעות קהילתית יש השפעה חיובית על ביצועים, והדגיש את חשיבות החזון ארוך הטווח בתיפקוד החברה.


ברק נרדי CFO דיסקונט דן במקומו של ה-CFO כמשיא ערך מוסף עסקי. נרדי פרש את תפיסתו לתפקיד, הכוללת אסטרטגיה, שיווק, וניהול ארוך טווח – מלבד למצוינות בתחום הכספי. נרדי העמיק בחשיבות ה-CFO כמעצב סדר היו בחברה, מתוך מקומו הטבעי של ה-CFO לצד המנכ"ל עם נקודת ראות של 360 מעלות ואחריות לניהול ארוך טווח. נרדי הציע דרך מחודשת להסתכל על שם התפקיד CFO: Chief Financial, Focus, and Future Officer. לבסוף, הציג Case Study המשקף את תפקיד ה-CFO המשיא ערך מוסף מתוך תפקידו כ-CFO כ.א.ל.


רונית מאור CFO EARNIX התעמקה בתכונות ובנסיבות ש-CFO צריך כדי להצליח. אומץ, מזל, אופי והזדמנויות, הם חלק מהמרכיבים העיקריים במשוואה זו. "המזל מציג לנו הזדמנויות, וזו החלטה שלנו מה לעשות עם ההזדמנויות האלו". מאור פירטה על תהליך ההתפתחות שלה כ-CFO לאורך השנים, ועל הכלים שסייעו לה לאורך הדרך וכן אמרה "הבנתי את חשיבות ההתייעצות עם CFOs אחרים".


במהלך המפגש, קיימנו דיון פתוח ונטוורקינג בין ה-CFOs שהשתתפו – הזדמנות לממש את אחד הכלים החשובים לפיתוח עבודת ה-CFO.

עבור לתוכן העמוד