בססח

Q&A - המלצות החברים ליועצים לניהול זמן וייעול עבודת ה-CFO ואגף הכספים

ה-CFO ואגף הכספים כולו נדרשים ליותר ויותר משימות, בקצב גדל והולך. התוצאה היא שחברי פורום רבים נדרשים לענין של ניהול זמן וייעול עבודת ה-CFO ואגף הכספים. בעקבות פניה של חברים בפורום המחפשים המלצות ליועץ מומחה לענין זה - להלן טבלת המלצות החברים
15/03/2006

תשובות חברי הפורום:

בהמשך לחיפושכם אחר יועץ הריני להמליץ על אדם בשםאיתן מאירי:מנכ"ל ניהול אפקטיבי בע"מ

טל' 9566875-09 פקס 9565038-09 emeiri@zahav.net.il http://www.nihul.org/

I highly recommend Danny Blondheim who has run seminars for the Finance group and for other teams in our company. His contact details are 09 7496272 and 052 2943717

לאחרונה רכשנו קבוצה. במסגרת התייעלות תפעולית של מחלקות שונות הוחלט למזג את מחלקות התפעול והכספיםלצורך כך הוקמה מנהלת מיזוג ושכרנו את שרותי חברת הייעוץ תפן אשר לטעמי עשו עבודה מצוינת.

מנהלת הפרויקט מולה עבדנו (היא מוגדרת שם כדירקטורית בכירה) הנה חנה בלומנאו שהנה בעלת נסיון רב מקצועית ונעים מאד לעבוד עימה. אני ממליץ בחום על עבודה עימה (לדעתי גם שעובדים עם חברת יעוץ גדולה ישנה חשיבות לזהות היועץ המנהל בפועל את העבודה).

מספר הטלפון שלה -0544589915 אשמח לעמוד לרשותך במתן הבהרות – קישור אלי דרך מזכירות הפורום.

אני מארגנת סדנא כזו לעובדי מחלקת הכספים כולל CFO. אנחנו נקיים את הסדנא המהלך פברואר. הסדנא תבוצע ע"י "המרכז לאימונים בעסקים" ותכלול 2 מפגשים כללים של 5 שעות כל אחד ו5 שעות COACHING לכל אחד על מנת להגיע ליעילות אישית. הסדנא לא נקראת ניהול זמן אלא אפקטיביות בעבודה אך למעשה היא עובדת על ניהול אישי אפקטיבי במגבלות הזמן. מי שמעוניין בפרטים נוספים אשמח לתת. ניתן להתקשר אלי דרך מזכירות הפורום.

לפני מספר שנים השתתפתי בקורס כזה שהוכן ע"י חברה בשם GR - נדמה לי שהבעלים הם ד"ר איתמר........(לא זכור לי שם המשפחה).

We have very good recommendations on Kaizen workshop performed by O.D. consulting and Organizational development. Coming from experience (not mine in person) it really improved work flows and saved a lot of time with getting the team goals.

אני ממליץ בחום רב לפנות לעופר לוי, מקבוצת "לוטם".

אני עבדתי עם יועצת מצוינת - ענת דבש בימים אלו היא מייעצת למחלקת כספים בחברה גדולה. בין הלקוחות של ענת דבש נמנים: TESCOM-GROUP, Applied Materials, ,CAMTEK, Texas Instruments,Tower, ,HP
COMSEC GROUP ,MATRIX חיל הים, חיל האוויר , המכללה לפיקוד ומטה , ישראייר , בנק הפועלים, תפרון
מצ"ב לינק לאתר האינטרנט של ענת דבש http://www.dvashtouch.com/noflash.htm

אנחנו משתמשים בשירותיו של חנוך צדיק אשר התמחה בנושא של ניהול זמן, יעול תהליכים ויעוץ ארגוני.

חנוך הוא ממקימיו של פרויקט תלפיות והנו בעל שנים של נסיון בתחום ביעוץ למערכת הבטחון ולחברות וארגונים רבים.

חברת אדקום, ואריה ארליך כיועץ אסטרטגי בכיר ומנוסה יכול להוביל את התחום שבקשת - התייעלות ארגונית, ניהול זמן וכד'. עבדתי עם חברת אדקום ועם אריהבכמה פרוייקטים והוא עשה עבודה מקצועית נהדרת!להלן פרטי ההתקשרות מולו:

טלפון:7387030-050 מייל: arie@edcomglobal.com

אנא הפנו אותו לחברות ואני בטוח כי הן תפקנה ממנו תועלת מיידית !

עבור לתוכן העמוד