מלם טים

יש דברים שאפשר היה ללמוד רק אחד מהשני. על מפגש הפורום בנושא מיזוגים ורכישות M&A

80 CFOs השתתפו בכנס שקיים הפורום בגן אורנים, מטרת הכנס לקדם הצלחה של מיזוגים ורכישות, תוך סקירת גורמי ההצלחה והכישלון במיזוגים והצגת מודל שיטתי וכלים מעשיים ליצירת ערך בתהליך מורכב זה מנקודת המבט של המוכר ושל הקונה.
16/02/2006
את כנס ה-M&A שהתקיים בחסות הראל מחשבים הנחה שלמה זהר CFO פלא-פון, הראשון מבין הדוברים היה עו"ד דן גבע, ממשרד מיתר ליקוורניק גבע & לשם ברנדויין בנושא M&A – אספקטים משפטיים (למצגת). אלי יונס מנכ"ל בנק המזרחי-טפחות דיבר על תהליך מיזוג מזרחי-טפחות. נחמיה שיף CFO תדיראן קשר הביא בפני המשתתפים את התהליך המרתק של MBO תדיראן קשר (למצגת). את אספקט המיסוי בתכנון מבנה העסקה הציג עו"ד (רו"ח) ג'רי זליגמן (למצגת) PwC.
פאנל החברים, בהנחיתו של שלמה זהר התמקדו בנושא תפקיד ה-CFO בתהליכי רכישות ומיזוגים, אביעד אבני, CFO אינטל ישראל הציג את תהליך רכישות ומיזוגים בחברה רב לאומית, דב פלדמן סמנכ"ל כספים פריגו (אגיס) הציג את התהליך מנקודת ראות של החברה הנרכשת (למצגת דב פלדמן), רינת רימלר CFO אלרון הציגה את מיזוג אלביט לאלרון (למצגת רינת רימלר) ומשה אטיאס CFO מטריקס דיבר על תפקיד ה-CFO במיזוג.
את נושא הערכות חשבונאית לעסקה - איך יראה הדו"ח הכספי ביום שאחרי הציגו רו"ח צור פניגשטיין ורו"ח משה פרץ (למצגת), PwC ובסיום הציג יואב נחשון, משנה למנכ"ל ו-CFO את ניתוח אירוע: רכישת טרה ע"י קוקה קולה. (לביו מרצים).
קורות חיים דוברי הכנס  קורות חיים דוברי הכנס
מצגת דב גבע  מצגת דב גבע
מצגת דב פלדמן  מצגת דב פלדמן
מצגת ג'רי זליגמן  מצגת ג'רי זליגמן
מצגת נחמיה שיף  מצגת נחמיה שיף
מצגת רינת רמלר  מצגת רינת רמלר
מצגת צור פניגשטיין  מצגת צור פניגשטיין
חוזר רשות החברות הממשלתיות בנושא ניהול סיכונים  חוזר רשות החברות הממשלתיות בנושא ניהול סיכונים
עבור לתוכן העמוד