קרמבולה

יובל ייני: "כיצד נעשה רה-ארגון בקרן קיימת לישראל?"

20/07/2016
יובל ייני: "כיצד נעשה רה-ארגון בקרן קיימת לישראל?" (הגדל)

יובל ייני, CFO קרן קיימת לישראל, ידבר בכנס פורום CFO באילת על האתגרים הייחודיים שעמדו לפניו - הן בפן העסקי והן בפן הכספי, ועל המהלכים שנעשו על מנת ליישמם בצוותא עם הנהלת הארגון

עו"ד דנה טל צדוק

 

בשנת 2014 עמד הונה של קרן קיימת לישראל (קק"ל) בכ-9 מיליארד שקל, מרביתו בקרקעות שבבעלותה, כשההכנסות הסתכמו בכ-2.4 מיליארד שקל. קק"ל הינה חברה לתועלת הציבור ובעלת פנים רבות והיסטוריה ארוכה.

מאז כניסתו לתפקיד בשנת 2013 עמדו לפתחו של CFO קק"ל, יובל ייני, אתגרים ייחודיים הן בפן העסקי והן בפן הכספי. ייני יחד עם הנהלת קק"ל הוביל בתקופה קצרה יחסית מהלכים היסטוריים משמעותיים בארגון, וזאת על אף היעדר חובות סטטוטוריות או רגולטוריות. השינוי המהפכני ביותר נגע בכל הקשור לניהול הכספים של קק"ל, תוך התמודדות עם הדרישות הייחודיות של גופים הפועלים ללא מטרת רווח, הנדרשים להגדיר לעצמם את מדדי הפעילות הרלוונטיים עבורם.

תוצאות מהלכים אלו היו מהירות וכבר בשנת 2014 פרסמה קק"ל לראשונה דוח כספי במתכונת ציבורית והחלה בעבודת הנגשה ושקיפות של כל פרוטוקולי הארגון. כמו כן, בוצעו שינויים מבניים, טכנולוגיים וקק"ל התחייבה להנחיל ממשל תאגידי ולייעל תהליכי עבודה בהתאם להחלטת הנהלת קק"ל בראשות היו"ר החדש, דני עטר.

בכנס פורום CFO באילת ידבר ייני על האתגרים ותהליכי העבודה שהוביל בכל הקשור לעמידה בסטנדרטים של דיווח, פיקוח ובקרה, שקיפות והתנהלות ציבורית וכספית וכן בשינויים שעברה קק"ל בתקופה קצרה מאוד, בגיבוי הנהלת הארגון.

הכנס יתקיים ב-13-15.16 וישתתפו בו CFO's של החברות המובילות במשק, כנס זה הוא ההזדמנות היחידה להיחשף ל"מאחורי הקלעים" של עסקאות הענק והתהליכים האסטרטגיים המבוצעים בשוטף על ידי ה- CFO's.

בין ה-case studies-המקצועיים, ישולבו בכנס דיונים בשולחנות עגולים בסוגיות הקשורות לניהול בכיר והאתגרים שהוא מציב בחברות שונות. לכנס מוזמנים CFO's של החברות המובילות.

להרשמה לכנס, לחצו כאן >>

עבור לתוכן העמוד