בססח

אותות פורום CFO לשנת 2015 לקרן אצלאן וליצחק מעיין

אותות פורום CFO לשנת 2015 לקרן אצלאן וליצחק מעיין (הגדל)

באירוע השנתי של פורום CFO, המתקיים מידי שנה בתל אביב, הוענקו אותות הוקרה ל-CFOs מצטיינים. האות הוענק לקרן אצלאן, CFO רכבת ישראל, על תרומתה לרכבת ישראל ולשיפור התפעולי והפיננסי המהותי שחל בה. בנימוקי השופטים נכתב כי אצלאן תרמה רבות בתחומים האסטרטגיים העסקיים, עוד צוין כי מנהיגותה המקצועית הביאה אותה להצלחות, ביניהן הובלת משא ומתן מול הממשלה והשגת הסכם חדש וטוב לחברה; הובלת תהליך הנפקה בהצלחה רבה ועוד.

בראיון לרגל קבלת האות, סיפרה אצלאן כי היא רואה בתפקידה סוג של ציונות ותרומה לפיתוח התשתיות התחבורתיות במדינה. עוד ציינה כי אחד האתגרים המשמעותיים שלה כ-CFO ברכבת ישראל "הוא הטמעת חשיבה עסקית בכל הדרגים הניהוליים, הבנת חשיבותו של הערך הפיננסי והכנסתו כשיקול בתהליכי קבלת ההחלטות בחברה".

אות הוקרה הוענק אף ליצחק מעיין, CFO החטיבה הבינלאומית בפריגו, על תרומתו לפריגו העולמית וצמיחתה הבינלאומית המהירה. השופטים ציינו בנימוקיהם כי המשך השקעותיה והגדלת פעילותה של פריגו בישראל עומדת לזכותו של מעיין, וניכרת תרומתו ומעורבותו בתחומים האסטרטגיים ופיתוח צוות כספים מקצועי בארץ ובעולם.

בראיון עמו לכבוד קבלת האות, סיפר מעיין על האתגר שבניהול בסביבה גלובלית, שהיא פועל יוצא של ריחוק גאוגרפי ושונות תרבותית בין אנשים. הוא הסביר "כי קושי זה אינו תקלה אלא הדבר עצמו. ההצלחה מושתתת על רמת האמון שנבנית ביני לבין הצוות ובינם לבין עצמם".

בוועדת השופטים שבחרה את הזוכים כיהנו אבי הוכמן מנכ"ל ISS ישראל ו-CFOs זוכי אותות מהשנים עברו ובהם אביעד אבני CFO אינטל ישראל; גיל וייסלר CFO ווישיי ישראל; גיל קוטלר CFO גזית גלוב; טלי הובר CFO שופרסל; יעקב חן CFO דלתא גליל; מנשה שגיב CFO אפריקה ישראל; נעמה זלדיס CFO קבוצת תהל; רונית מאור CFO פונטיס ושחר פלורנץ CFO קבוצת שטראוס.לקריאת כתבות וסקירות נוספות של פורום CFO, הקליקו כאן

עבור לתוכן העמוד