בססח

אות פורום CFO לשנת 2014 הוענק לאביעד אבני CFO אינטל ישראל

6/01/2015
אות פורום CFO לשנת 2014 הוענק לאביעד אבני CFO אינטל ישראל (הגדל)

אות ההוקרה הוענק לאביעד אבני, על תרומתו המשמעותית לפעילותה של חברת אינטל בישראל.

בראיון לרגל קבלת האות, סיפר אבני כי המהלך החשוב ביותר שנעשה בחברה במהלך שנת 2014, היה הובלה לקבלת ההחלטה של חברת האם, לבצע השקעה חדשה נוספת בישראל בסך של כ-6 מיליארד דולר. "המהלך הזה יבטיח עוד שנים רבות של פעילות ייצור בישראל, הרחק לתוך שנות ה-20 של המאה הזו. אין ספק שה-CFO הינו שחקן מפתח במהלך הדורש השקעה מסיבית כל-כך, הן בפעילות הפנימית בהבאת הטכנולוגיה החדשה לישראל ולא למקום אחר בעולם, והן בפעילות החיצונית באמצעות שיחות עם משרדי הממשלה השונים והבטחת הסביבה העסקית התחרותית. ואכן, אני מאמין שהייתה לי תרומה חשובה בקבלת ההחלטה של החברה, לבצע את ההשקעה הבאה בישראל".                                                                                                                                                                    

 בועדת השופטים כיהנו CFOs ומנכ"לים שקיבלו אותות הוקרה של הפורום, ובכללם: אבי בן אסאייג – מנכ"ל דלק היוצא, יצחק חברון – מנכ"ל א. ארנסון היוצא, גיל וייסלר CFO ווישיי ישראל,  גיל קוטלר, משנה למנכ"ל ומנהל כספים ראשי גזית גלוב, דורון בירגר, יו"ר ודירקטור בשורה של חברות טכנולוגיות, טלי הובר CFO חברת דואר ישראל, יובל ינאי, לשעבר CFO גיוון אימג'ינג, יוסי חגג, סמנכ"ל כספים דלתא תעשיות, יעקב חן, CFO תנובה ומנשה שגיב CFO אפריקה ישראל.

בנימוקי חבר השופטים נאמר, בין היתר, כי האות מוענק לאביעד אבני על הובלת אגף הכספים בחברה למקצוענות, מצוינות והישגים גבוהים המוכרים על ידי החברה העולמית. על תרומתו ומעורבותו בהובלת צוות המו"מ לגיבוש השקעת שיא של מעל 21 מיליארד שקל בישראל (במצטבר).
עבור לתוכן העמוד