מבטחים

אות פורום CFO לשנת 2014 הוענק לשחר פלורנץ CFO שטראוס גרופ

6/01/2015
אות פורום CFO לשנת 2014 הוענק לשחר פלורנץ CFO שטראוס גרופ (הגדל)

אות ההוקרה הוענק לשחר פלורנץ על תרומתו המשמעותית לתהליך הנמשך של בניית ערך אותו מיישמת החברה לאורך זמן.

בראיון לרגל קבלת האות, סיפר פלורנץ כי שטראוס היא קבוצה מגוונת מאד בפריסה הגיאוגרפית שלה, במגזרים בהם היא פועלת ובמספר השותפים העסקיים שלה. "אחד האתגרים המשמעותיים שלי כ-CFO של הקבוצה, הוא למצוא את האיזון הנכון בין השמרנות המתבקשת בתפקידי כאחראי על מערכת הכספים ובין הפתיחות, ההעזה והיוזמה שאני נדרש לגלות בעולמות של פיתוח עסקי וחדשנות".

בועדת השופטים כיהנו CFOs ומנכ"לים שקיבלו אותות הוקרה של הפורום, ובכללם: אבי בן אסאייג – מנכ"ל דלק היוצא, יצחק חברון – מנכ"ל א. ארנסון היוצא, גיל וייסלר CFO ווישיי ישראל,  גיל קוטלר, משנה למנכ"ל ומנהל כספים ראשי גזית גלוב, דורון בירגר, יו"ר ודירקטור בשורה של חברות טכנולוגיות, טלי הובר CFO חברת דואר ישראל, יובל ינאי, לשעבר CFO גיוון אימג'ינג, יוסי חגג, סמנכ"ל כספים דלתא תעשיות, יעקב חן, CFO תנובה ומנשה שגיב CFO אפריקה ישראל.

בנימוקי חבר השופטים ציינו חברי הועדה את תרומתו המשמעותית של פלורנץ בהצלחתה של קבוצת שטראוס לייצר צמיחה לאורך זמן. עוד ציינו כי תרומתו של פלורנץ באה לידי ביטוי בכל התחומים בחברה וכי פלורנץ הוא דוגמה ומופת ל-CFO המוביל תפיסות חדשניות ורחבות היקף.

עבור לתוכן העמוד