מלם טים

ממשיכים בדרכו של אורן שטיינברג

21/12/2014
ממשיכים בדרכו של אורן שטיינברג (הגדל)

וסים דיביני CFO בית חולים נצרת, הוא זוכה מלגת שטיינברג ל-CFO צעיר ומצטיין, לשנת 2014. בטקס שהתקיים במסגרת מפגש פורום CFO, העניק רון פאינרו CFO בנק לאומי לישראל וחבר וועדת השופטים, את המלגה לוסים דיביני, בנוכחות משפחת שטיינברג. פאינרו העניק את המלגה בשם ועדת השופטים, בה כיהנו גם גיל בנימיני CFO וואלה, דורון בלשרד CFO אורמת, דרור לוי CFO DSPG, חני סובול CFO אידיבי תיירות, יובל ינאי, נעמה זלדיס CFO TAHAL GROUP, שחר עקה CFO רשת פתאל ושלי כהן CFO קבוצת ONE1.

אורן שטיינברג ז"ל, מונה לתפקיד CFO של חברת טכנומטיקס בגיל 32 ושימש בתפקיד במשך ארבע שנים. למרות גילו הצעיר הוא היה מנהיג בעל חזון והשפעה והיווה ציר מרכזי בהנעת מהלכים משמעותיים בחברה. אורן נפטר בשנתו בחודש מאי 2005 בגיל 36 והותיר אחריו את אשתו שרית, בנותיו הקטנות דניאלה ועמליה, הורים ואחים.

חבר ועדת השופטים, רון פאינרו, הודה למשפחת שטיינברג ולקהל שהשתתף באירוע כדי לחלוק כבוד לאורן שטיינברג ז"ל ולסייע בהנצחתו. פאינרו סיפר כי את מלגת שטיינברג יזמה קבוצת חברים ועמיתים שהקימה קרן הנצחה לזכרו של אורן והעמידה משאבים כספיים למימונה ופורום CFO בו היה אורן חבר, לקח על עצמו את ניהול המשימה החשובה של חלוקת המלגה להנצחתו.

"הנצחת זכרו של אורן באמצעות מלגה הניתנת על ידי חבריו ועמיתיו, מעידה על הרצון להמשיך את דרכו המיוחדת, להנציח את אישיותו ואת יכולותיו. המלגה מוענקת לקידומם והעצמתם של מנהלי כספים צעירים למימון לימודים בקורס ניהולי באחת האוניברסיטאות המובילות בעולם על-פי בחירת הזוכה במלגה, ובכפוף לאישור חבר השופטים. לאחר החזרה מהלימודים יציג הזוכה את שלמד בפני חברי הפורום, כמו שיעשה בהמשך היום רונן שפר CFO קרסו, שזכה במלגה הקודמת", אמר פאינרו.

עוד הוסיף, כי הקרן לזכרו של אורן ז"ל העמידה קריטריונים לבחירת הזוכה. קריטריונים אלו נגזרו מאישיותו, דמותו, תכונותיו ומפועלו של אורן ובתהליך הושקעו זמן ומחשבה לבחירת הזוכה הראוי ביותר. בקריטריונים הם: כושר מנהיגות, מצוינות, אקטיביות, יוזמה, חתירה להישגים הובלה וניהול תהליכים משמעותיים, פוטנציאל להגיע לתפקידים בכירים, תרומת המלגה להתקדמות המועמד ומעורבות בתחומים מעבר למסגרת התפקיד.

פאינרו ציין כי עשרה מועמדים התמודדו על קבלת המלגה, בתהליך מובנה שכלל פגישות וראיונות וכי תהליך המיון היה קשה, ולקחו בו חלק מועמדים טובים ומוכשרים, כאשר בסופו בחרה הוועדה בוסים דיבני.

פאינרו: "וסים מכהן מאז 2011 כ-CFO וחבר הנהלה בכיר בבית חולים נצרת, הוא בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב ובעל תעודת רו"ח. במסגרת תפקידו, מעבר לניהול מחלקת הכספים על כל היבטיה, וסים מעורב באסטרטגיה, הפיתוח העסקי ושיתופי הפעולה של בית החולים.הוא בקשר מתמיד עם כל בעלי העניין הפועלים בסביבת בית החולים ובהם הספקים, המטופלים, מוסדות הקהילה, הדירקטוריון, הבעלים וגורמי הרגולציה".

חבר השופטים ראה ב-וסים את המועמד המתאים ביותר לקבלת המלגה. "התרשמנו מפעילותו המקצועית ומהיקף תפקידו החורג מגבולות תפקיד מסורתי של CFO. מצאנו ב-וסים מנהל מעורב ורחב יריעה, המתמודד עם הסביבה המורכבת של בית החולים".

וסים התמודד עם אתגרים מורכבים של ניהול כוח אדם כגון חוסר אמון שהתפתח בין ההנהלה לעובדים, ונכנס לתפר שביניהם כמגשר ומחבר בכדי ליצור סביבת עבודה פרודוקטיבית. וסים לקח כמשימה להנחיל חשיבה כלכלית גם לרופאים וליתר הסגל.

וסים דיביני מייצר עשייה, מחבר עולמות שונים ומקדם נושאים בצורה אפקטיבית ומהירה. מצאנו לפנינו איש צעיר ורב מוטיבציה, החותר למצוינות ברמת האישית, מוביל מהלכים משמעותיים המקדמים ותורמים לבית החולים בפרט, ולקהילה בכלל, מתוך שליחות ערכית".

פאינרו סיים את דבריו בפנייה אישית לדיבני: "וסים, אנו בטוחים שתנצל את המלגה כדי להשביח את יכולותיך המקצועיות בתחום הניהול ובתחום הכספים. נשמח לראותך כאן על הבמה בשנה הבאה, משתף אותנו בלימודייך ובתרומה המקצועית שהפקת הודות למלגה בה זכית".

עבור לתוכן העמוד