מבטחים

פורום CFO מקים "קו אדום לעסקים במצוקה"

31/07/2014
פורום CFO מקים "קו אדום לעסקים במצוקה" (הגדל)

"זה הזמן שלנו לתרום לחברות שנפגעו מהמצב את מה שאנחנו הכי טובים בו – סיוע מקצועי-פיננסי", תחת המוטו הזה, נרשמו CFOs רבים למבצע "קו אדום לעסקים במצוקה" שיזם פורום CFO. כך, יוכלו סמנכ"לי כספים בכירים בחברות המובילות במשק, להעמיד את ניסיונם בפתרון סוגיות מימון, חיסכון בעלויות, תכנון עסקי ובהתנהלות חברות בזמן משבר לחברות המתמודדות עם הקשים הנובעים ממצב החירום במשק כתוצאה ממבצע "צוק איתן".

 

עשרות חברי פורום CFO התגייסו לפרויקט ומציעים את שירותיהם בחינם לחברות אלו, החל משלוש שעות ייעוץ ועד היקפים נרחבים יותר, בהתאם לצרכי החברה. בין ה-CFOs עומדים כאלו המכהנים בחברות שמחזורן עולה על 200 מיליון $, כמו גם סמנכ"לי כספים בחברות קטנות יותר. כאלו עם נסיון בענפים ספציפיים כמו: היי-טק, ביו-טק, תעשיה, מסחר, שירותים, נדל"ן, וכאלו שתחום התמחותם הוא שוק ההון, השווקים בחו"ל, חברות צמיחה מהירה.

 

"זוהי הזדמנות נדירה לחברות קטנות ובינוניות להיחשף לתהליכי תכנון, ניהול וביצוע ברמה המקצועית הגבוהה ביותר", אמרה נגה קינן, יו"ר פורום CFO, והוסיפה, "אנו מקווים לראות פירות ולהביא את הייחודיות שלנו לתרומה למשק ולחברה בישראל בשעה זו".

 

במידה ויש לך צורך בסיוע נא שלח מייל ל- pm@cfo-forum.org
או טלפון 03-5104555 יש לבקש את אסנת.

עבור לתוכן העמוד