03.01.12: נתניהו: תמשיכו לשגשג ולקדם את כלכלת ישראל באופן שמרשים את העולם כולו

3/01/2012

פורום CFO העניק אותות הוקרה לסמנכ"לי הכספים של סלקום וגיוון אימג'ינג

 

ראש הממשלה: אתם אמונים על הבריאות הפיננסית של חברות וארגונים רבים. מאחל לכם שתמשיכו לשגשג ולקדם את כלכלת ישראל, באופן שמרשים את העולם כולו

 

ועדת השופטים של פורום CFO החליטה להעניק לסמנכ"ל הכספים של סלקום יעקב חן ולסמנכ"ל הכספים הראשי של גיוון אימג'ינג, יובל ינאי אותות הוקרה על פעילותם והצטיינותם בתפקיד. האותות הוענקו במהלך האירוע השנתי של פורום CFO שהתקיים בקמפוס המכללה האקדמית תל אביב-יפו אתמול (שלישי), בהשתתפות כ-300 סמנכ"לים ומנכ"לים של החברות המובילות במשק.

 

בדברי ברכה לטקס כתב ראש הממשלה, בנימין נתניהו: "כמנהלי כספים, אתם אמונים על הבריאות הפיננסית של חברות וארגונים רבים. הכלל הראשון שאתם נדרשים לכבד הוא פשוט ביותר, גם אם קשה לקיימו: לאורך זמן אינך יכול להוציא יותר ממה שאתה מכניס. שום ארגון אינו יכול לחמוק מחוק זה של הכלכלה, כשם שאין לחמוק מכח המשיכה, ואין זה משנה אם מדובר בחברה מסחרית או במשק לאומי. אינני מזלזל בגודל המטלה שעומדת בפנינו, כשאני מבטא את אמונתי שגם את המיצר הזה נצלח בהצלחה. אמונתי מעוגנת בידיעה שנמשיך לנהל מדיניות אחראית שמושתתת על ריסון תקציבי ועידוד עסקים, ובביטחוני בכוחות היצירה והיוזמה שאצורים בכם ובחבריכם. אני מאחל לכם שתמשיכו לשגשג ולקדם את כלכלת ישראל, באופן שמרשים את העולם כולו."

 

בנימוקי השופטים להענקת הפרס ליובל ינאי כתבו חברי הועדה: "על תרומתו המשמעותית בהפיכתה של גיוון אימג'ינג לחברה גדולה ויציבה עם חשיבה עסקית הנותנת דגש לצמיחה, רווחיות ותזרים מזומנים".

 

ינאי הוביל לאחרונה עם הנהלת החברה שתי רכישות מוצלחות, כמו כן ינאי אחראי על אגף הכספים, על הרכש ומערכות המידע בגיוון אימג'ינג ומנהל באופן ישיר ועקיף 50 עובדים הכוללים גם מנהלי כספים בחמישה אזורים ומדינות שונות בחו"ל. ינאי מנהל את קשרי המשקיעים של החברה הנסחרת בנאסדק.

 

בנימוקי השופטים להענקת הפרס ליעקב חן כתבו חברי הועדה: "על תרומתו המשמעותית לעוצמתה של סלקום ויכולתה להגיב ולהתאים את עצמה לתנאי השוק המשתנים".

 

בשנה האחרונה הוביל יעקב חן שני גיוסי חוב גדולים בסלקום והיה גורם משמעותי בתהליך הפיכתה של סלקום מחברת סלולר - לקבוצת תקשורת. תהליך זה כלל הובלת משאים ומתנים אסטרטגיים ורכישת חברת בת. כל זאת על רקע השינויים הרגולטורים המשמעותיים שחווה התחום בשנה האחרונה.

 

לפרטים נוספים: גיא שמואלי, דובר פורום 050-8333128 CFO

עבור לתוכן העמוד