04.06.12: יו"ר פורום CFO: חזרה לתקציב חד שנתי בשנת בחירות עלולה לערער את היסודות של המשק הישראלי

4/06/2012

 

נגה קינן, יו"ר פורום CFO:

חזרה לתקציב חד שנתי בשנת בחירות עלולה לערער את היסודות של המשק הישראלי

 

פורום CFO קורא לשר האוצר לחזור בו מהיוזמה להעביר את תקציב המדינה למתכונת חד שנתית, במקום מתכונת דו שנתית בו פעל בשנתיים האחרונות. בפורום מזהירים כי חזרה לתקציב חד שנתי, במיוחד בשנת בחירות, תפגע ביציבות המשק ותגדיל את הסיכון לערעור יסודות הכלכלה הישראלית ולפריצת מסגרת התקציב.

 

לדברי נגה קינן, יו"ר פורום CFO: "בתקופה בה העולם נמצא במשבר, חזרה לתקציב חד שנתי עלולה לערער את היסודות של המשק הישראלי. תקציב דו שנתי יאפשר יציבות כלכלית ויגביר את הוודאות. חברות רב לאומיות וחברות ישראליות מחפשות לפעול בסביבה המשדרת יציבות עסקית. אני קוראת לשר האוצר לחזור בו ולסייע ליציבות המשק הישראלי באמצעות יצירת תקציב דו שנתי – דווקא בשנת בחירות".

 

לפני מספר חודשים החליטה ועדת השופטים של פורום CFO להעניק לשר האוצר, ד"ר יובל שטייניץ את אות הסקטור העסקי לאיכות ומצוינות ביצירת סביבה עסקית תומכת צמיחה בזכות פעולתו הנחרצת במהלך השנה האחרונה לשמירה על העמידה בתקציב המדינה ומניעת פריצתו. האות הוענק לשר האוצר במהלך האירוע השנתי של פורום CFO שהתקיים בקמפוס המכללה האקדמית תל אביב-יפו.

 

נגה קינן מוסיפה: "שר האוצר עמד במהלך השנה האחרונה בלחצים אדירים לפרוץ את תקציב המדינה. בזכות עמידתו האיתנה של שר האוצר על משמר הקופה הציבורית נמנע מצב בו הכלכלה הישראלית מתדרדרת כמו מגדל קלפים אחרי הכלכלות הקורסות באירופה. אנו חוששים ממצב בו הישגים אלה יתמוססו בתקציב חד שנתי".

 

לפרטים נוספים: גיא שמואלי, דובר פורום CFO נייד: 050-8333128

 

 

 

נגה קינן, יו"ר פורום CFO: חזרה לתקציב חד שנתי בשנת בחירות עלולה לערער את היסודות של המשק הישראלי  נגה קינן, יו"ר פורום CFO: חזרה לתקציב חד שנתי בשנת בחירות עלולה לערער את היסודות של המשק הישראלי
עבור לתוכן העמוד