פורום מנהלי כספים ראשיים CFO
מבטחים

וועדת תפקיד ה - 2030 CFO

10/12/2018

 

 

יושבי ראש הוועדה:

 

 

דנה אלכסנדרוביץ CFO מיקרוסופט ישראל

דנה אלכסנדרוביץ מכהנת כסמנכ"ל כספים ותפעול של מיקרוסופט ישראל מפברואר 2016. לפני כן כיהנה כ- CFO פרוקטר אנד גמבל בישראל.  בעלת נסיון פיננסי בינלאומי ומילאה תפקידים שונים בארץ ובמטה החברה הממוקם בשוויץ עם אחריות אזורית Europe Middle East & Africa. לאלכסנדרוביץ תואר ראשון מאונ' ירושלים ותואר שני במנהל עסקים ותקשורת ובעלת MBA מאונ' בר-אילן. נשואה פלוס שלושה ילדים ומתגוררת בתל אביב.

 

 

 

יעקב חן CFO דלתא גליל תעשיות

חבר ועדת ההיגוי בפורום CFO

יעקב חן מכהן כ CFO דלתא גליל החל מאוקטובר 2015. במסגרת תפקידו אחראי על כלל הפעילות הפיננסית הגלובלית של החברה וניהול הקשר עם המשקיעים. בשנים אלו ביצע מודרניזציה ואוטומציה של מערך הכספים, וכן קידם את מערך הניהול והדיווח העסקי לתמיכה בהתרחבות המשמעותית של החברה. קודם לתפקידו זה, כיהן יעקב חן כ-CFO תנובה. במסגרת תפקידו הכין את החברה להנפקה תוך שדרוג משמעותי של תהליכי הדיווח, הניתוח והבקרה של החברה עד למכירתה לקבוצת ברייט פוד הסינית. בתהליך המכירה, היה יעקב חן אחראי על כל התהליכים הנדרשים, החל משלב בדיקת הנאותות (DD) ועד להעברת השליטה כולל מערך דיווח ובקרה בהתאם לצרכי הבעלים החדשים, דרישות החוק והדיווח הסיני. קודם לכן עבד יעקב חן בסלקום 16 שנים מתוכם ארבע שנים  כ-CFO. במסגרת תפקידו בסלקום, בנוסף על ניהול אגף הכספים והפעילות הפיננסית של החברה, כולל אסטרטגיה פיננסית, היה יעקב חן אחראי גם עם פיתוח עסקי וניהול קשרי משקיעים בארץ ובחו"ל. במסגרת תפקידו זה הוביל את תהליך הרכישה של נטוויז'ן ומיזוגה בסלקום. יעקב חן סיים בהצטיינות תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים באונ' בר אילן. בשנת 2011 הוענק ליעקב חן אות ההוקרה של פורום CFO  על מצויינותו המקצועית ותרומתו לחברה.

 
 

שחר פלורנץ CFO שטראוס גרופ

חבר ועדת ההיגוי בפורום CFO

מאז שנת 2008, מכהן שחר פלורנץ כ CFO של שטראוס והוא ממובילי התהליכים המרכזיים בחברה בארץ ובעולם. בתפקידו כמנהל הכלכלי והפיננסי של החברה נמצאים תחת אחריותו מערך הכספים בחברה, קשרי משקיעים, מערכות המידע, הפיתוח העסקי, ניהול חממה טכנולוגית והנדל"ן. בנוסף מכהן פלורנץ כדירקטור במספר חברות בת מרכזיות בקבוצה. לפני הצטרפותו לקבוצת שטראוס כיהן פלורנץ כמנכ"ל חברת סטארהום, המוכרת מערכות פתרונות למאות מפעילים סלולרים בעולם, לאחר ששימש בתפקיד סמנכ"ל הכספים שם. קודם לכן שימש כסמנכ"ל כספים בחברת פרומדיקו , יבואנית ציוד רפואי, תרופות ופתרונות הזנה מתקדמים, סמנכ"ל כספים וחשב בחברת LANNET שנסחרה ב-NASDAQ, ומבקר במשרד KPMG סומך חייקין. לשחר פלורנץ BA מאונ' תל אביב בכלכלה וראיית חשבון – מצטיין הדיקן בכלכלה, והוא רו"ח מוסמך. בשנת 2014 הוענק לשחר פלורנץ אות ההוקרה של פורום CFO  על מצויינותו המקצועית ותרומתו לחברה.

 

 

 

מצגת שולחן עגול - התנעת פעילות תפקיד ה CFO 2030

 

פרוטוקול הרצאה

 

 

עבור לתוכן העמוד