פורום מנהלי כספים ראשיים CFO
אננס

Mental Fitness for CFOs

הרינו להזמינך להירשם לתוכנית ייחודית:
Mental Fitness for CFOs  - מחזור ב'
כי לא רק ספורטאי צמרת משתפרים תחת מאמן מנטלי – גם מנהלים

תוכנית עשירה וכוללת שלושה מרכיבים: 

 1. שמונה מפגשים קבוצתיים שבועיים - בימי שני, החל מיום 7.6.21 ואילך בשעות 17:00-18:00
 2. שמונה מפגשים אישיים בני חצי שעה (בתיאום נפרד מול מוביל התוכנית אלי סלם, לשעבר CFO בעצמו)
 3. השתתפות בתוכנית בינלאומית יוקרתית (תוכנית מקוונת ובאנגלית)

המפגשים יתקיימו בזום. 
 
מחקרים פורצי דרך ויישום עולמי רחב היקף בקרב מנהלים בכירים וספורטאי על, יצרו את מנטל פיטנס, תחום המפתיע בעומקו ובו זמנית בפשטותו. תוכנית מנטל פיטנס עובדת על חיזוקם של שלושה שרירים מנטליים מרכזיים, זה הכל! מותאם היטב למנהיגים ולמנהלים, הפועלים בסביבה עסקית ואישית מורכבת ע"י מתן כלים אופרטיביים ו"מערכת הפעלה" עוצמתית ופרקטית. זאת במטרה להשיג הצלחות וביצועי שיא, מערכות יחסים בריאות, שקט נפשי ומיקוד – וכל זאת תוך כדי התמודדות עם אתגרי החיים.

התוכנית מציגה תהליך ייחודי ושונה בתחום ההתפתחות האישי והמקצועי, כך שכל משתתף חווה תהליך צמיחה משמעותי בארבעה ממדים:
(1) למידת תובנות השיטה (דרך וידאו שבועי וספר); (2) תהליך קבוצתי; (3) תהליך פגישות אישיות; (4) עבודה עצמית ("חיזוק שרירים") באמצעות אפליקציה מתקדמת.
 
התוכנית בהובלת אלי סלם, מאמן-מנטור לארגונים, המתמחה במנטל פיטנס למנהלים ומובילים, אשר הינו חלק מארגון בינלאומי (Positive Intelligence), שהוא גם ... חבר פורום CFO לשעבר (כמעט עשרים שנים בעולם ניהול הכספים, עד תפקידו האחרון כ-CFO סינג'נטה בישראל), אשר נרגש להביא עולם מרתק זה לחבריו בפורום.

עדויות חברי פורום CFO - משתתפי התוכנית:

 • "תוכנית מקיפה, עמוקה, ממוקדת ויישומית! אני יודע שמה שלקחתי ממנטל פיטנס יתמוך בשינויים ובאתגרים העתידיים שלי, אני בטוח! אלי סלם, עם הנוכחות החיובית והאנרגטית שלו, השליטה בחומר ואמונתו בשיטה – מסייע מאוד ליישום והתמדה לאורך התוכנית. ממליץ בחום על תוכנית מנטל פיטנס לטובת צמיחה אישית ומקצועית"
  איציק אליאב CFO אבגול
 • "הרעיון להשתתף בתוכנית לווה בסקפטיות רבה מצידי...אבל משהו באלי סלם סיקרן אותי, אז נרשמתי ונעתרתי לאתגר. אלי סלם הצליח ללהק לקבוצה מגובשת חבורה של אנשים, שהם מאוד דומים (CFOs) ויחד עם זאת גם מאוד שונים. הדרך שבה הצליח לגשת לכל אחד ואחד בנפרד וביחד ראויה לציון ונעשתה בכישרון רב.  ניתן היה לראות כי למרות הלו"ז הצפוף, כולם ממש ציפו למפגשים הקבוצתיים. ההשפעות אצלי בפן המקצועי - מיקוד בקבלת החלטות ללא "חבלנים", כך שאיכות קבלת ההחלטות שלי השתפרה והיא ממוקדת יותר. כמו כן הניהול היום יומי הפך להיות רגוע ופתרון הקונפליקטים הפך להיות פשוט יותר. גם בהיבט המשפחתי – הכלים שרכשתי השפיעו לטובה על מערכות היחסים. אני ממליץ לכל אחד בכלל וכל מנהל בפרט לחוות חוויה זו."
  אריק באש CFO עמינח
 • "קיבלתי כלים פרקטיים לזיהוי ולהתמודדות עם סיטואציות, שכוללות רגשות שלילים, וכן לדברים שמונעים ממני הגשמה אמיתית. איך לגשת לדברים בחיוביות ובטוב. זה משפיע על כל תחום - על העומק של מערכות היחסים, רמות האנרגיה וחיוניות, רמת האפקטיביות בעבודה וכמובן הרבה יותר רוגע ובריאות. התוכנית מצוינת בזכות המעטפת שהיא נותנת – גם אפליקציה ועבודה יומיומית (לא רק מפגש שבועי שבין לבין שוכחים הכל...) ולא רק אפליקציה (שלא יוצרת תחושת מחויבות לתהליך) - השילוב של כל החלקים, גדולים מערכו של כל חלק בנפרד. אלי סלם ידע למקד, לכוון ולדייק דברים שנאמרו. ברוך יצר מחויבות לתהליך. המחשבה השונה שלו, שנתנה זווית הסתכלות אחרת לגמרי וכן היה ניכר שהיה יקר לו שתהיה תועלת ממשית מכל פגישה. היתה לנו קבוצה נפלאה, נשמרו קשרים גם אחרי סיום התוכנית. ממליצה מאוד על התוכנית, בטח בתקופה מאתגרת כפי שאנו חווים כיום."
  איריס רג'ואן CFO Focal Energyתאריך 7/06/2021
הדפס
עבור לתוכן העמוד