פורום מנהלי כספים ראשיים CFO
אננס

קורס יחודי וראשוני בארץ: מיסוי אמריקאי

קורס מיסוי חברות ישראליות בארה"ב – סוגיות נבחרות

 להורדת לו"ז טופס הרשמה

אין ספרות מקצועית כוללת ומסודרת בעברית בנושא! זהו קורס ראשוני במתכונתו בארץ (פעם ראשונה בישראל) ובא להשלים את
החסר בתחום קריטי לחברות הפועלות או מתכננות לפעול בשוק ארה"ב שהוא שוק יעד מרכזי לחברות ישראליות רבות.
 
למה עכשיו ועל מה מדובר?

מרכזיותו של שוק היעד האמריקאי לחברות ישראליות (כיום ובעתיד) - איננה מוטלת בספק ומחייבת הכרה הדוקה,
מעמיקה ובזמן אמיתי של כל המרכיבים המשפיעים על שיקולי המס בחברה. מרכיב המס הינו  מרכיב  דומיננטי בשיקולים העסקיים ובמקרים מסוימים יכול להיות המרכיב המכריע בשיקולים של ביצוע או החלטה שלא לבצע עסקה שעל הפרק. ניהול לא מקצועי של נושא המס יכול לחשוף חברות לאיומים קיומיים!

למה אני צריך להשתתף?
החידושים והעדכונים האחרונים בתחיקה ובתקנות בתחום - הינם רבים. ה-CFO הינו המוביל הבלעדי כמעט בתחום המס ולפעמים הינו היחידי המבין בתחום - ולכן האחריות הרובצת עליו בתחום חשוב זה גבוהה יותר מתחומים אחרי. הקורס מהווה הזדמנות יחודית למשתתפים לרכוש ידע מעשי (עם הדגמת "תאונות" מס ולקחים והבדלים בין ישראל לארה"ב - לאורך הקורס), ידע שהינו חיוני לניהול נושאי המס המוצגים בקורס. ההרצאות מחולקות למשתתפים ותשמשנה ככלי עזר לניהול הנושא.

למי מיועד הקורס:
ל-CFO, חשבים והעוסקים בנושא המס בחברה.

ההרצאות ינתנו על ידי מרצים בכירים ומובילים בתחום – מצ"ב תוכנית הקורס. תודתנו לשרון שולמן שותף ומנהל מחלקת המיסוי, לבועז שניצר, שותף ומנהל הדסק האמריקאי ולאלונה פייס בארנסט אנד יאנג ישראל, על שיתוף הפעולה וההובלה בתכנון הקורס.

הקורס יתקיים בימי ראשון, החל מה-27 למאי 2007, בין השעות: 16:00-20:00, למשך ארבעה מפגשים, המפגש הרביעי  יתקיים בתאריך ה- 24.6.07 (שבועיים אחרי המפגש הקודם). במשרדי ארנסט אנד יאנג, ברח' עמינדב 3 , קומה 1, חדר ישיבות הגדול, תל-אביב. 

תשומת ליבכם - מספר המקומות מוגבל

ראוי לזכור: --אם ה-CFO  לא ידאג לשדרג חשיבות נושא המס והטמעתו במסגרת התכנון האסטרטגי, החשיבה העסקית וניהול הסיכונים בחברה- אף אחד לא יעשה זאת במקומו-- מרכיב המס יכול לעשות את ההבדל בין עסקה טובה לסיכון לא קביל!

הקורס בחסות:


תאריך 27/05/2007 16:00 20:00
הדפס
עבור לתוכן העמוד