פורום מנהלי כספים ראשיים CFO
אננס

כניסה לחברים רשומים

  שכחתי סיסמא
מפגשי הפורום
קשרי ממשל
הכנס לשנתי 2021

פרטי התקשרות

בר כוכבא 23, בני ברק, 5126002

טלפון: 03-5104555

פקס: 03-5170918

mr@cfo-forum.org

 

 

 

קבוצת למידה משותפת לדרגים הבכירים בחברות  מובילת  - לקורסים

ועדת ההיגוי של פורום CFO החליטה: פרוייקט "ויקי-כלכלי" לשיפור הידע הפיננסי

המטרה: כתיבת או שכתוב 100 ערכים כלכליים. ועדת ההיגוי של פורום CFO החליטה להשיק את פרויקט "ויקי-כלכלי", אשר במסגרתו יכתבו וישפרו ה- CFOsשל החברות המובילות בישראל עשרות ערכים בתחומי כלכלה, עסקים, כספים, חשבונאות ומיסים. מטרת הפרויקט היא לאפשר למנהלי הכספים הבכירים במשק לתרום ישירות לציבור מניסיונם וידיעתם בנושאים אלו.
22/04/2011
הגדל

נגה קינן, יו"ר פורום CFO, הדגישה כי "קשה להאמין שכיום אין בכלל בויקיפדיה ערכים כלכליים בסיסיים כגון 'אכיפה מנהלית', 'מנהל כספים', 'חברה ציבורית', 'שיעבוד שלילי' ו'ניהול אסטרטגי'. ערכים רבים אחרים מוגדרים ע"י ויקיפדיה כטעוני שיפור, ובכלל זה: 'גירעון תקציבי', 'תזרים מזומנים' ו-'הערכת סיכונים'. מטרתנו היא לשנות זאת."במסגרת הפרויקט כל CFO יאמץ ערך או מספר ערכים, וישתף בכתיבת הערך את עובדי מחלקות ואגפי הכספים. מטרת השלב הראשון של הפרויקט היא לכתוב או לשכתב 100 ערכים.

בישיבת ועדת ההיגוי ויו"ר ועדות של הפורום נכחו אביעד אבניCFO  אינטל, אילן קליגר CFO אלון חברת הדלק, גונן ביבר CFO כלל תעשיות ומנהל כספים IDB, דגנית פלטיCFO  גרנית הכרמל השקעות, דן סלונים, חשב אינטל פאב 28, דרור מורן CFO אלון החזקות ברבוע כחול ישראל, הוגו גולדמן CFO ריטליקס, הראל בלינדה CFO חברת חשמל, יוסי טנא CFO אורמת, יעקב חן CFO סלקום, נגה קינן, יו"ר פורום CFO, עופר שגבCFO  נס טכנולוגיות, רוני היימן CFO נכסים ובנין, שאול גלעד CFO גדות כמיקלים, שחר פלורנץ CFO קבוצת שטראוס.

פרויקט הויקי הכלכלי הוא חלק ממאמץ תרומה לקהילה עליו החליטה ועדת ההיגוי אשר יכלול גם השמת CFOs מרצים בהתנדבות והמשך התרומה באמצעות פרויקט "אמץ לוחם".

עבור לתוכן העמוד