פורום מנהלי כספים ראשיים CFO
אננס

כניסה לחברים רשומים

  שכחתי סיסמא
קשרי ממשל
להרשמה לכנס אילת

פרטי התקשרות

בר כוכבא 23, בני ברק, 5126002

טלפון: 03-5104555

פקס: 03-5170918

mr@cfo-forum.org

 

 

 

קבוצת למידה משותפת לדרגים הבכירים בחברות  מובילת  - לקורסים

SAAS - Commission & Compensation and Automation

7/10/2021
SAAS - Commission & Compensation and Automation (הגדל)

בשיח על עולמות ה-SAAS חוזרים ונשנים שני נושאי ליבה קבועים ובסיסיים, בהם עסקנו במפגש הפורום: דיויד זליגמן CFO Vocalis Health על Commission and Compensation, ואלה שטרק CFO SysAid על Automation.

רותם לוי

 

דיויד זליגמן CFO Vocalis Health

Commission and Compensation

לסרטון המוקלט>>
למצגת>>

אלה שטרק CFO SysAid

אוטומציה תשלומים וסליקה
לסרטון המוקלט>>
למצגת>>

דיויד זליגמן CFO Vocalis Health חשף את הפרספקטיבה שצבר מניסיון של 25 שנה בעיצוב תהליכי Commission and Compensation קונסטרוקטיביים בחברות שונות, ובעיקר בתעשיית ה-Ad Tech. "ה-CFO לא חייב להיות מומחה בתחום ספציפי, אלא בעל מומחיות רב תחומית. אחד מהתחומים הדרושים תלוי ביחסי אנוש". זליגמן פיתח דיון על חשיבות מתן עמלות מתגמלות לאנשי המכירות, והאתגרים הכרוכים בכך.

אלה שטרק CFO SysAid בעלת נסיון רב בעולמות של תוכנה ו-SAAS, העמיקה בנושאים של אוטומציה, תשלומים וסליקה. "הדבר החשוב ביותר בכל תהליך ארגוני הוא אוטומציה", הסבירה שטרק, "אם היינו משתמשים בהון אנושי לכל עסקה היינו צריכים כוח אדם של מאות אלפי אנשים. מטרת האוטומציה אינה להחליף את האדם, אלא להוריד ממנו עול רפטטיבי ומכני". שטרק הסבירה מדוע חייבת להיות שקיפות פנים ארגונית וחוץ ארגונית באשר לתהליך הגבייה, הכולל פירוט ויזואלי ונהיר המשקף הנחיות חד משמעיות לכל שלב בתהליך.

במהלך המפגש המשתתפים השיבו לסקר בנושא גודל מחלקת הכספים בחברה ביחס לסך כמות העובדים בחברה. מקרב המשיבים עלה כי 4.7% בממוצע מהחברה מורכב מאנשי מחלקת הכספים. לתוצאות הסקר המלאות>> 

עבור לתוכן העמוד