פורום מנהלי כספים ראשיים CFO
אננס

כניסה לחברים רשומים

  שכחתי סיסמא
קשרי ממשל

פרטי התקשרות

בר כוכבא 23, בני ברק, 5126002

טלפון: 03-5104555

פקס: 03-5170918

mr@cfo-forum.org

 

 

 

קבוצת למידה משותפת לדרגים הבכירים בחברות  מובילת  - לקורסים

ישי בסיס: "אסטרטגית צמיחה באמצעות מיזוגים ורכישות חיונית בעת הזו"

30/05/2016
ישי בסיס: "אסטרטגית צמיחה באמצעות מיזוגים ורכישות חיונית בעת הזו" (הגדל)

כך אומר ישי בסיס, CFO חברת ההנדסה ITS, שהשלימה עסקה לרכישת 51% ממניות חברת Positech, המפתחת מערכות הנעה לתעשיות הביטחוניות האזרחיות

עו"ד דנה טל צדוק

 

במהלך חודש אפריל האחרון רכשה חברת ההנדסה ITS, העוסקת בתכנון ובניית מכונות, 51% ממניות חברת  Positech, המפתחת ויוצרת מערכות הנעה מדוייקות. לדברי ישי בסיס,CFO חברת ITS, "בעלי המניות של שתי החברות מכירים שנים רבות ובעת הזאת מצאו לנכון לאחד כוחות ולייצר מצב של Win-Win . עסקה זו אמורה לייצר סינרגיה ולהשביח את שתי החברות, ITS צפויה להתרחבולהיכנס לתחום ייצור מערכות הנעה מדויקות שלPedestals & Stages (מערכת צירים סיבוביים ומערכות צירים לינאריים) לשוק הצבאי והאזרחי".

"Positech צפויה להרחיב את פעילותה ותקלוט פרויקטים רחבים ומשמעותיים יותר, תוך השענות על יכולת הייצור הרחבה של ITS כחברה בינלאומית העוסקת בפיתוח והרכבה של מכונות אלקטרו-מכניות למגוון רחב של תעשיות", מסביר בסיס.

קבוצת ITS מורכבת מ- ITS ישראל - הפועלת ב-3 אתרים בישראל, ITS China העוסקת בייצור חלקים מדויקים ותתי מכלולים למכונות ו-Anchor Tech הממוקמת בהונג-קונג ועוסקת ברכש של חלקים ומכלולים במזרח הרחוק. Positech עוסקת, כאמור, בפיתוח וייצור מערכות הנעה מדויקות, Pedestals & Stages מתוחכמים לתעשיות הביטחוניות בישראל ולשימושים אזרחיים שונים.

"זוהי עיסקה מאד משמעותית עבורנו" אומר גרא עירון, מייסד ומנכ"ל קבוצת ITS . "אנו מכירים את Positech ואנשיה שנים רבות ותמיד חשבנו ששיתוף פעולה בינינו יניב תוצאות טובות לשתי החברות. Positech היא חברה בעלת יכולות טכניות מצויינות המוערכות מאד על ידי השוק הישראלי, אני משוכנע שעם החיבור לקבוצת ITS נוכל להביא לידי ביטוי בצורה מיטבית יכולת זו יחד עם יכולות הייצור של ITS, לתועלת הלקוחות בישראל ובחו"ל".

"אני שמח מאד על החיבור של Positech לקבוצת ITS", אומר אריה סוזין, מייסד ומנכ"ל Positech . "כל השנים ידענו שאנו מסוגלים לצמוח ולהתקדם בצורה משמעותית, במידה ונמצא שותף בעל יכולות משמעותיות בתחומי הרכש, הלוגיסטיקה, הייצור וההרכבה. כעת נוכל להציע ללקוחותינו, בצד יכולות גבוהות בתחומי הטכנולוגיה וההנדסה שתמיד אפיינו אותנו, גם יכולות מצוינות בתחומי הייצור הסדרתי".לקריאת כתבות וסקירות נוספות של פורום CFO, הקליקו כאן

עבור לתוכן העמוד